Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Telšių rajono gyventojas įpročių keisti nelinkęs – prie vairo vėl demaskuotas visiškai girtas

Balandžio 6-ąją, saugaus eismo dieną, visiškai nesaugiai ir juo labiau neatsakingai pasielgė 56-erių Telšių rajono gyventojas. Telšiuose, Mediškių kaime, būdamas visiškai girtas (nustatytas sunkus, 2,84 promilės, girtumas) jis vairavo automobilį „VW Golf”. Be to, prie automobilio vairo vyras sėdo neturėdamas tam teisės. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams patikrinus vairuotojo istoriją, paaiškėjo ir daugiau pikantiškų detalių.

Sunkiai apgirtęs vairuotojas, būdamas tokios būklės, pasirodo, automobilį valdo ne pirmą kartą. Vos šių metų vasario pabaigoje, Telšių rajono gyventojas taip pat buvo demaskuotas neblaivus (nustatytas 2,24 promilės girtumas). Tą kartą, siekdamas išvengti atsakomybės už vairavimą išgėrus, pareigūnams jis davė 150 eurų kyšį. Dėl papirkimo atliktas ikiteisminis tyrimas pasiekė teismą, kur bus sprendžiama dėl gresiančios bausmės.

Savo įpročio vairuoti neblaiviam, vyras nekeičia nuo 2012-ųjų, kada pirmą kartą buvo sulaikytas pareigūnų. Prieš penkerius metus, už vairavimą išgėrus (nustatytas 2,87 promilės girtumas) piliečiui buvo paskirta 2500 litų bauda ir 30-čiai mėnesių atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Belieka tikėtis, kad nuolat grubiai kelių eismo taisykles pažeidinėjantis ir tiek savo, tiek kitų gyvybėmis rizikuojantis vairuotojas, atlikus šiuo metu vykdomą ikiteisminį tyrimą pagal 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas), teisme sulauks bausmės, priversiančios pakeisti savo ydingus įpročius.

Telšių apskr. VPK informacija

(Visited 29 times, 1 visits today)