Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Velykų išvakarėse 19-metis Telšių gatvėmis skriejo automobiliu be padangų

Balandžio 15-ąją, apie 14.00 val., Telšiuose, Mažeikių g., gyventojų ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų dėmesį patraukė išskirtinai važiuojantis „Opel Omega“. 19-mečio Rainių kaimo gyventojo valdomas automobilis miesto gatvėmis skriejo be dviejų vairuotojo pusės ratų padangų. Pareigūnams sustabdžius automobilį, paaiškėjo, kad ekstremalius vairavimo ypatumus propaguojantis vairuotojas pažeidė aibę Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Pareigūnų stabdomam automobiliui sustojus šalikelėje, jo vairuotojui nustatytas lengvas, 1,09 promilės, girtumas. Taip pat, jis prie automobilio vairo sėdo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, nes teisės vairuoti dar nėra įgijęs. Pareigūnams tęsiant patikrą, pažeidimai ir toliau pylėsi it iš gausybės rago – automobilis nebuvo įregistruotas ir neapdraustas nustatyta tvarka.

Po susitikimo su pareigūnais, vairuotojui, kuris teigė važiuojantis į automobilių servisą, su transporto priemone teko atsisveikinti – „Opel Omega“ nutransportuota saugoti. Vietoj jos, pareigūnai jaunuoliui įteikė administracinio nusižengimo protokolą pagal LR ANK 424 str. 4 d., 415 str. 1 ir 2 d., 417 str. 8 d.

Velykų išvakarėse jau švęsti pradėjusiam ir neatsakingai miesto gatvėmis besivėžinusiam jaunuoliui gresia piniginė bauda iki 1500 eurų. Teisme taip pat bus sprendžiama ir dėl transporto priemonės konfiskavimo.

Policijos pareigūnai linki atsakingai ir saugiai sutikti šv. Velykas ir elgtis taip, kad šventinės nuotaikos netemdytų piniginės baudos ar įvykusios nelaimės dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Saugių šv. Velykų!

Aušra Blaževičienė
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

(Visited 39 times, 1 visits today)