Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pirmąją mokslo metų dieną 16-mečio vairuotam mopedui anuliuota techninė apžiūra

Rugsėjo 1-oji 16-mečiui moksleiviui įsimins ne tik kaip naujos pakopos mokykloje pradžia, bet ir primins, kad kelyje būtina paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, mieste sveikinę mažuosius eismo dalyvius naujų mokslo metų pradžios proga, į vieną iš jų buvo priversti atkreipti kiek kitokį dėmesį.

Apie 13.00 val. pastebėję pagrindine miesto gatve mopedu važiuojančius du jaunuolius, policijos pareigūnai tarnybiniais motociklais privalėjo nuskubėti jiems iš paskos. Kilus įtarimui, jog transporto priemonės išmetimo sistemos skleidžiamas garso lygis viršija leistiną, mopedu buvo nuvykta į Telšių techninių apžiūrų centrą. Jame paaiškėjo, kad pareigūnų nuogąstavimai pasitvirtino. Nustačius, jog mopedas „Yamaha“ neatitinka jam keliamų techninių reikalavimų, jo vairuotojas patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal LR ANK 417 str. 8 d., o mopedui anuliuota techninė apžiūra.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai dar kartą primena vairuotojams, kad kelyje būtina paisyti Kelių eismo taisyklių, o į gatves išvykti tik tvarkingu transportu. Siekiant išvengti eismo nelaimių, prasidėjus mokslo metams, pareigūnai atidžiai kontroliuos į mokyklas automobiliais ar dviratėmis transporto priemonėmis atvykstančius vyresniųjų klasių moksleivius, tad ragina juos elgtis atsakingai.

Aušra Blaževičienė
Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

(Visited 10 times, 1 visits today)