Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Brakonieriaus likimą spręs Telšių gamtosaugininkai

brakonierius-2012-05Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Telšių aps. VPK) pareigūnai ir medžiotojų būrelio ,,Džiugas“ pirmininkas Gedeminas Simonavičius, turėdami išankstinės informacijos, kad Telšių rajono, Brivikų kaimo keturiasdešimt devynerių metų gyventojas J. B., brakonieriauja, statydamas miškuose laukiniams gyvūnams vielines kilpas, apsilankė pastarojo namuose. Apžiūrėjus gyvenamąsias patalpas, namo sandėliuke buvo rasti trys vienetai stirninų ragų su kaukolėmis, vielinė kilpa, keturi vienetais valinio tinklo bei kaproninis tinklas. Visi nelegaliai laikomi daiktai paimti ir pristatyti į Telšių aps. VPK.

Vyriškis neneigė, kad prieš pusmetį pats pasidarė kilpas ir jau spėjo jomis pasinaudoti: šalia namų esančioje pievoje pagavo ir nužudė vieną stirniną, o pro šalį tekančiame Sruojos upelyje – vieną bebrą. Kitus du stirninus vyriškis neigė nužudęs. Pasak jo, eidamas mišku Plungės rajone, ties Alsėdžių kaimu, rado du nugaišusius gyvūnas, tad ir parsinešęs „trofėjų“.

Dėl padarytų pažeidimų surinkta medžiaga ir perduota Šiaulių regiono gamtos apsaugos departamento Telšių regiono agentūrai, praneša Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariatas.

Telšių.info

(Visited 56 times, 1 visits today)
123456