Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Konflikto metu vyriškiui perpjautos venos

Gruodžio 22 d. 12 val. 54 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Telšiai, Laisvės g., bute susimušė draugai ir perpjovė venas vienam iš vyrų. Nuvykus nurodytu adresu išsiaiškinta, kad vyko išgertuvės, kurių metu tarp P. V., gimusio1967 m., ir A. P., gimusio 1958 m., kilo žodinis konfliktas, kurio metu abu tarpusavyje susistumdė, muštynių nebuvo. A. P. paaiškino, kad jis stumtelėjo P. V., kuris griūdamas ranka išdaužė sekcijos stiklą ir į jo šukę susižalojo rankos riešą. Tą patį tvirtino ir išgertuvėse dalyvavę P. V. sugyventinė bei kitas draugas. Vyras perduotas Telšių GMP. Surašytas tarnybinis pranešimas aplinkybių patikslinimui.

Kiti įvykiai

Gruodžio 22 d. 9 val. 09 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., Ubiškės mstl. pranešėją namuose sumušė pažįstamas asmuo. Nuvykus policijos pareigūnus pasitiko pranešėjas R. P., nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, svirduliavo, negalėjo paaiškinti įvykio aplinkybių. Patikrinus alkotesteriu buvo nustatytas sunkus (2.66 prom.) girtumas. Piliečiui buvo išaiškinta, kad į policiją kreiptųsi, kai išsiblaivys. Medikų apžiūros R. P. atsisakė. Surašytas tarnybinis pranešimas dėl aplinkybių patikslinimo.

Gruodžio 22 d. 18 val. 46 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., Ryškėnų k., prie Ryškėnų pagrindinės mokyklos atėję du asmenys daužo butelius, niokoja mokyklos turtą. Nuvykę policijos pareigūnai šalikelėje pastebėjo du jaunuolius, kurių vienas sėdėjo neįgaliojo vežimėlyje. Vaikinai tarpusavyje stumdėsi ir griuvinėjo. Piliečiai pristatyti į Telšių apskr. VPK. Nustatyta, kad tai R. M., gimęs 1993 m., gyv. Telšių r., Gadūnavo sen., jam nustatytas vidutinis (2,04 prom.) girtumas ir T. K., gimęs 1990-12, gyv. Telšių r., Ryškėnų sen., jam nustatytas vidutinis (2,27 prom.) girtumas. Surinkta medžiaga administracinėms byloms iškelti pagal LR ATPK 178 str.

Gruodžio 22 d. 19 val. 20 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, S. Daukanto gatvėje techninis eismo įvykis. Automobilio ,,BMW 320“ vairuotojas S. B., gimęs 1978 m., gyv. Telšių r., Rainiuose, vairavo automobilį neblaivus (sunkus girtumo laipsnis, 3,90 prom.), nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį ,,VW BORA“. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Gruodžio 22 d. 21 val. 53 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Džiugo g. vyksta šeimyninis konfliktas. Nuvykę policijos pareigūnai laiptinėje pastebėjo vyriškį, kuris nesiorientavo aplinkoje, svirduliavo, nuo jo sklido alkoholio kvapas. Pilietis buvo sulaikytas ir pristatytas į Telšių apskr.. VPK. K. S., gimusiam 1964 m., gyv. Telšiuose, Džiugo g., nustatytas sunkus (2.89prom.) girtumas.

Gruodžio 22 d. 22 val. 33 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Masčio g., prie visą parą dirbančio parduotuvės-baro pastebėti jaunuoliai, kurie tarpusavyje stumdėsi, sunkiai orientavosi aplinkoje, svirduliavo, griuvinėjo. Į Telšių aps. VPK pristatyti T. P., gimęs 1990 m., gyv. Telšiuose, Luokės g., nustatytas sunkus (2,90 prom.) girtumas ir D. V., gimęs 1990 m., gyv. Telšiuose, Lygumų g., nustatytas vidutinis (2,15 prom.) girtumas. Surinktos medžiagos administracinėms byloms iškelti pagal LR ATPK 178 str.

Gruodžio 23 d. 00 val. 50 min. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., Luokės mstl., Naujojoje gatvėje prie automobilio ,,WV Golf“ vaikštinėjo du įtartini jaunuoliai, kažką atsitūpę prie ratų bandė daryti. Pamatę, kad juos pastebėjo, nubėgo. Nuvykus policijos pareigūnams automobilio savininkas paaiškino, kad yra pavogti dviejų ratų apdailos gaubtai, taip išleistas oras iš visų keturių padangų.

 

Telšių.info

(Visited 106 times, 1 visits today)
123456