Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Prasideda 2013 metų Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybės

DSC 6514Kasmet Telšių sporto ir rekreacijos centras organizuoja ir vykdo Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybes, kuriose gausu emocijų, azarto, sportinio pykčio ir žinoma, nusivylimų, apmaudo kartėlio. Pirmenybės truko du su puse mėnesio ir jose savo jėgas išbandė 18 komandų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius ir žaidė rato sistema.

Sužaidus rungtynes pogrupiuose buvo išsiaiškintos stipriausios 8 komandos ( po 4 komandas iš pogrupio), kurios pateko į antrąjį etapą su auksiniais taškais:

„Bumsass“
„Grifas“
„Robmona“
SRC – 96
SRC – 95 „Mantemija“
Upyna I
Varnių „Spigins“
„Žemaitijos Pienas“

Keturios geriausios aštuonetuko komandos pateko į pusfinalį, kuriame susitiko „Robmona“ – „Grifas“ komandos ir pergalę bei kelialapį į finalą dėl 1 – 2 vietos iškovojo rezultatu 89 : 66 „Robmona“ komanda. Antrąjį kelialapį į finalą dėl pirmenybių nugalėtojo titulo prieš „Bumsas“ komandą iškovojo rezultatu 112: 69 „Žemaitijos Pienas“ komanda.

Pačios svarbiausios, įnirtingos, kupinos emocijų ir atkaklios kovos aikštelėje vyko tarp akistaton stojusių „Žemaitijos Pienas“ – „Robmona“ komandų. 2013 metų Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybių komanda nugalėtoja tapo „Žemaitijos Pienas“ komanda (63 : 58). Ne ką mažesnės aistros virė ir finalinėje kovoje tarp „Bumsas“ – „Grifas“ komandų siekiant iškovoti III- ąją vietą. Po įtemptos kovos, rezultatu 83:74 pergalę šventė „Grifas“ komanda.

Komandas sveikino Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas, Telšių sporto ir rekreacijos centro metodininkė Inga Mikienė ir varžybų vyr. teisėjas Kęstutis Gerulis. 2013 metų Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybių komanda nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių sporto ir rekreacijos centro taurėmis, medaliais ir diplomais, naudingiausi žaidėjai (S. Varkalis – „Bumsass“ komanda, T. Jucevičius – „Grifas“ komanda, M. Norkus – „Robmona“ komanda, M. Petrauskas – „Žemaitijos pienas“ komanda), „oro karalius“ (N. Barauskas) ir „tritaškių karalius“ (E. Jurevičius) – prizais. Pirmenybėse rėmėjų įsteigti keturi papildomi prizai: korektiškiausia komanda – BC Boonker; rūpestingiausias komandos vadovas – Aivaras Andrijauskas; pirmenybių metimas – Arūnas Fabijonavičius, rungtynių snaiperis – Robertas Kniuras.

Telšių SRC metodininkė Inga Mikienė

(Visited 92 times, 1 visits today)
123456