Už nevykusį pokštą pareigūnai jaunuoliui paskyrė baudą

0
48

DSC00594Lapkričio 4-osios vakarą, 19.40 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai gavo piliečio pranešimą apie Telšių r., Luokės miestelyje, ant važiuojamosios kelio dalies gulintį vyrą. Baimindamiesi dėl gresiančio pavojaus gyvybei, į vietą išskubėjo policijos pareigūnų ir greitosios medicinos pagalbos automobiliai.

Po keleto minučių pareigūnams paskambino dar vienas asmuo, kuris teigė, jog Luokėje, prieš tai skambinusio pranešėjo nurodytoje vietoje, ant važiuojamosios kelio dalies numesta žmogaus iškamša. Kaip pasakojo pranešėjas, tik laimingo atsitiktinumo dėka jis išvengė susidūrimo su priešais atvažiuojančiu automobiliu, kurio vairuotoja, dėl kliūties ant kelio, staiga turėjo pasukti vairą ir išvažiavo į priešingą eismo juostą.

Į įvykio vietą nuvykę pareigūnai išvydo tiek dydžiu, tiek išvaizda žmogų primenančią, džinsinėmis kelnėmis ir odine striuke aprengtą iškamšą. Nuo kelio patraukus buvusią kliūtį, pareigūnai suskubo ieškoti asmens, kurio veiksmai sukėlė grėsmę eismo dalyviams.

Po paieškos veiksmų, pareigūnai nustatė ant kelio žmogų primenančią iškamšą numetusį 18 metų Luokės miestelio gyventoją M. B., kuris lapkričio 14-ąją atvyko į komisariatą ir prisipažino dėl savo poelgio. Kaip pareigūnams pasakojo jaunuolis, iškamšą buvo pasidaręs anksčiau ir ant kelio ją numetė sumanęs pajuokauti. Vaikinas teigė nepagalvojęs, kad jo pokštas gali sukelti pavojų aplinkiniams.

Dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, kuris sukėlė pavojingą situaciją, tai yra privertė kitus eismo dalyvius staigiai pakeisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų piliečių saugumui užtikrinti, 18-mečiui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas su administraciniu nurodymu ir paskirta 50 litų bauda.

Telšių aps. VPK informacija