Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Vakarinio reido metu sutiktas ir girtas, ir teisės vairuoti neturintys vairuotojai

policijaLietingą penktadienio popietę, iš darbų automobiliais namo skubančius miestiečius Telšiuose, Karaliaus Mindaugo ir Sedos g. sankryžoje pasitiko gausus Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių ir Viešosios policijos skyrių pareigūnų būrys. Apsiginklavę alkotesteriais, visų pravažiuojančiųjų transporto priemonių vairuotojams pareigūnai tikrino blaivumą, dėmesį atkreipdami ir į kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Nors visuomenės informavimo priemonėse nuolat eskaluojama neblaivių vairuotojų keliuose keliama grėsmė ir akcentuojami baudų už vairavimą išgėrus dydžiai, šis reiškinys vis dar galutinai neišgyvendinamas. Taip nutiko ir šio, tris valandas trukusio reido metu, kai buvo demaskuotas už automobilio vairo nepabūgęs sėsti 36-erių vyras. Nustačius lengvą – 0,55 promilių girtumą, neatsakingas vairuotojas patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal LR ATPK 126 str. 1 d. Jam teks pakloti 289-434 eurų baudą bei 1-1,5 metams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.

Tą vakarą pareigūnai išaiškino ir daugiau pažeidimų – vienas asmuo automobilį vairavo neturėdamas tam teisės, kitas – su pasibaigusiu vairuotojo pažymėjimu. Fiksuota ir lengvesnių Kelių eismo taisyklių pažeidimų – automobilių eksploatavimas be civilinės atsakomybės draudimo, važiavimas be saugos diržo ir pan.

Pareigūnai ragina vairuotojus kelyje elgtis atsakingai, nepažeidinėti Kelių eismo taisyklų ir rūpintis ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių sveikatomis bei gyvybėmis. „Nerizikuokite! Prevenciniai automobilių patikrinimai, kai stabdomos visos pro šalį vykstančios transporto priemonės, bus vykdomi ir ateityje, tad Jūsų neatsakingas elgesys gali nelikti nepastebėtas pareigūnų“, – į vairuotojus kreipiasi pareigūnai bei ragina būti supratingais ir sąmoningais.

Telšių apskr. VPK informacija

(Visited 194 times, 1 visits today)
123456