Atkaklus Regionų krepšinio lygos pusfinalis

0
26

DSC 5845Praeitą savaitgalį RKL čempionate sužaisti pirmieji pusfinalio susitikimai. Telšių krepšininkai šiame etape rungtyniauja su pajėgia Trakų komanda, kuri tapo reguliaraus sezono nugalėtoja ir serijoje iki 3 pergalių turi aikštės pranašumą.

Užtikrinta Telšių komandos pergalė Trakuose

Penktadienį, lydima ištikimų sirgalių, Telšių komanda išvyko į Trakus. Išvakarėse mūsų krepšininkai ne tik treniravosi, bet ir analizavo Trakų komandos žaidimą žiūrėdami video įrašą.

Rungtynių svečių aikštėje pradžia buvo sėkminga.Telšiškiai išsivežė į priekį 10:2. Šeimininkai bandė vytis Telšių krepšininkus, tačiau visos jų pastangos buvo perniek. Telšių komanda puikiai gynėsi, kontroliavo rungtynių eigą, nuolat didino skirtumą ir pelnytai šventė pergalę rezultatu 75:54.

Trakų revanšas Telšiuose

Pirmieji Telšių komandos gerbėjai į Telšių SRC salę pradėjo rinktis gerokai anksčiau, nei krepšininkai pradėjo apšilinėti. Prasidėjus rungtynėms, vietų balkone nebeliko ir pavėlavę sirgaliai susirinko aikštelės prieigose.

Atsakomosios rungtynės buvo itin atkaklios ir permainingos. Susitikimo pradžia sekmingesnė buvo trakiškiams. Vėliau žaidimas išsilygino, kova vyko taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Paskutinę susitikimo minutę rezultatas buvo lygus. Iki finalinės sirenos likus 2 sekundėms, buvęs „Lietuvos ryto“ komandos žaidėjas Andrius Šležas atkovojo kamuolį po mūsų krepšiu ir pelnė lemiamus 2 taškus.Sirgaliai pamatė puikų krepšinio spektaklį, tačiau lygiaverčių varžovų kovoje sėkmė lydėjo Trakų komandą. Trakiškiai laimėjo rungtynes 70:68 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Ketvirtadienį vėl išvyka į Trakus, o namuose „Telšiai“ žaidžia kovo 30 d.(šeštadienį) 14 val. Telšių SRC Birutės g. 60.

Ateik ir palaikyk savo miesto komandą.

Kęstutis Gerulis
Komandos vadovas