Atsiskaitymai už komunalines paslaugas – jau nemokami

0
51

litai-evamediaAtsiskaityti už komunalines paslaugas Lietuvoje internetu jau galima nemokamai. Šią paslaugą savo klientams teikia pirmoji Lietuvoje licencijuota elektroninių pinigų sistema Mokėjimai.lt.

„Žmonėms jau ir taip nemalonu mokėti mokesčius, o dar nemaloniau, kai ir už atsiskaitymą dar reikia papildomai mokėti. Mes sukūrėme būdą atsiskaityti už komunalines paslaugas nemokamai – visiems mūsų klientams“, – sako elektroninių pinigų įstaigos „EVP International“, administruojančios sistemą Mokėjimai.lt, vadovas Kostas Noreika.

Nemokamai užsiregistravęs Mokėjimai.lt sistemoje ir papildęs savo sąskaitą, fizinis ar juridinis asmuo atskirame skyriuje „Įmokos ir mokesčiai“ ras daug formų, kurios automatiškai sugeneruos atsiskaitymą su komunalinių paslaugų teikėjais pagal mokėtojo duomenis. Patvirtinus mokėjimą, jis iškart nukeliaus paslaugų teikėjui.

„Šiuo metu per elektroninę bankininkystę komunalinių paslaugų teikėjams reikia mokėti atskirai, kiekvienas pervedimas kainuoja. Tenka mokėti papildomai ir atsiskaitant per įvairius terminalus. Per Mokėjimai.lt sistemą jokio papildomo mokesčio neimama“, – sako K.Noreika.

Atsiskaityti už komunalines paslaugas per Mokėjimai.lt sistemą galima ne tik nemokamai, bet ir ištisą parą, septynias dienas per savaitę.

„Tai nėra trumpalaikė akcija. Mūsų įsitikinimu, mokėtojui kai kurios paslaugos turi būti nemokamos visada“, – sako K.Noreika.

Kokius mokesčius reikia mokėti telšiškiams ir kokie jų tarifai galite sužinoti čia >>

Telšių.info