Bažnyčioje – projekto „Saugokime vieni kitus kelyje“ renginiai

0
77

3Siekiant mažinti avarijų bei jose sužalotų asmenų skaičių, būtina nuolat informuoti visuomenę apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje bei užtikrinti, kad kuo daugiau žmonių rūpintųsi savo ir kitų saugumu. Būtent šiuo tikslu, vasario 23-iąją, Telšių Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, po Šv. Mišių, organizuoti saugaus eismo projekto „Saugokime vieni kitus kelyje“ renginiai.

Renginius bažnyčioje besilankantiems bendruomenės nariams surengė VĮ „Telšių regiono keliai“ darbuotojai, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai ir Telšių vyskupijos atstovai.

Po pamaldų, kelininkai ir policijos atstovai susirinkusiuosius ragino keliuose ir gatvėse būti atidžiais, mandagiais, tamsiu paros metu segėti atšvaitus. Buvo įvardintos ir pagrindinės, didžiausią įvykių skaičių lemiančios klaidos, kurias padaro neatsakingi eismo dalyviai. Akcentuota, kad siekiant išvengti nelaimės, būtina vengti didelio greičio, nevairuoti išgėrus, neužsiimti chuliganizmu, sukoncentruoti dėmesį. Šių pagrindinių klaidų pasekmes susirinkusieji turėjo galimybę išvysti VĮ „Telšių regiono keliai“ darbuotojų sukurtuose filmuose.

Renginių pabaigoje žmonėms buvo dalijami šviesą atspindintys atšvaitai bei paraginta visada su savimi juos nešiotis.

Telšių aps. VPK informacija

2

1