„Chorų karuose“ telšiškius suvienys Deivydas Zvonkus

0
40

Galingasis milžiniško populiarumo sulaukęs projektas „Chorų karai“ TV3 eterį vėl sudrebins po Naujųjų. Septynios garsios Lietuvos žvaigždės grįš į savo gimtuosius miestus ieškoti talentų.

Prie Kauno muzikinio teatro solisto Liudo Mikalausko ir Neringos Čereškevičienės iš „Tele bim bam“ prisijungia dainų kūrėjas, muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus.

„Ateinu į ‚Chorų karus‘, nes tikiu, kad talentingi žmonės turi burtis į kolektyvus ir muzikuoti drauge“, – sako D. Zvonkus ir kviečia visus dainingus Telšių krašto žmones – ir jaunimą, ir „pagyvenusį jaunimą“ – ateiti į jo kuriamo choro atranką. Ji vyks gruodžio 5 dieną 12 val. Telšių muzikos mokykloje (S. Daukanto g. 17).

Gal iki šiol manėte, kad  D. Zvonkus grynas klaipėdietis? Tai ne visiškai tiesa, jo giminės genealoginio medžio šaknys išsišakojusios po visą Žemaitiją.

„Šiuo metu gyvenu Vilniuje, aštuoniolika metų buvau klaipėdietis, bet mano kilmės šaknys giliai Žemaitijoje. Mama  ir tėtis – iš Telšių rajono. Beje, mano tuo metu penkiamečio tėvo šeimą, gyvenusią Telšių rajone Mickiškės kaime prie Tryškių, už antitarybinę veiklą ištrėmė į Sibirą, Krasnojarsko apskritį. Po dešimties metų jie grįžo vėl į Žemaitiją, – pasakoja Deivydas. – Todėl jausiu didelį malonumą ir pasididžiavimą  gindamas Telšių krašto garbę. Labai viliuosi, kad mane šio krašto žmonės priims kaip grįžusį į savo tėvų namus, kaip tikrą žemaitį.“

Primename apie kitas projekto atrankas, vyksiančias Vilniuje ir Tauragėje: Vilniaus choro generolė N. Čereškevičienė dainingų vilniečių laukia šį sekmadienį, lapkričio 28 dieną, 13.00 val. klube „Pabo Latino“ (Trakų g. 3) Vilniuje!, o Tauragės choro generolas L. Mikalauskas dainingų kraštiečių lauks artėjantį pirmadienį, lapkričio 29-ąją, 17.00 val. Tauragės kultūros rūmuose.

Naujienos iš Kauno miesto generolo rinkimų – TV3 televizijos interneto svetainėje vyksta ypač aktyvi kova. Kas atstovaus kauniečiams „Chorų karuose“ – vaikų „Eurovizijos“ dalyvis Bartas, praėjusių metų Kauno choro vadovė Danguolė Beinarytė, žaviosios „69 Danguje“ merginos ar pačių balsuotojų pasiūlytas kandidatas, – paaiškės jau gruodžio 2 dieną. Balsuoti galima iki gruodžio 1 dienos.

Primename, kad vienas pagrindinių antrojo „Chorų karų“ projekto tikslų – dar labiau akcentuoti lietuvybę, skatinti patriotinius jausmus. Eteryje skambės gražiausios lietuviškos dainos, chorai kovos ne tik dėl žiūrovų simpatijų, o ir dėl piniginio prizo, kuris bus skirtas nugalėtojų miestui, apskričiai, praneša TV3.

Telšių.info

Nuotrauka iš Diena.lt