„Eruditų turnyre“ telšiškiai stebino savo išmintimi

0
84

Šiemet „Eruditų turnyras“, išskirtinis originalus renginys, sutraukė didelį būrį, norinčiųjų jame dalyvauti. Iš visos šalies į konkursą pateko vos 17 komandų. Viena iš jų (beje, vienintelė iš visos Žemaitijos) – skambiai pavadinta „Telšių ateities komanda“, kuri buvo sudaryta iš Rimvydo Rubavičiaus, Justino Permino, Monikos Čėsnaitės, Jokūbo Maščinsko ir Elijaus Gusčio. Komandos pagrindą sudarė Telšių „Ateities“ vidurinės mokyklos aštuntokai.

Renginys vyko dvi dienas Vilniuje, Lietuvos lenkų kultūros namuose. Pirmąją dieną įvyko 2 iš 3 turnyro etapų. Pirmoji dalis 60 testinių klausimų, pareikalavę didelio susikaupimo, tačiau telšiškiams tai nebuvo kliūtis. Antrajame etape buvo duotos 5 užduotys, kuriom atlikti buvo skirta po 10-20 min. Ši renginio dalis buvo dar sėkmingesnė, nes telšiškiai sugebėjo mąstyti kaip tikri eruditai. Antroji diena buvo skirta paskutinei, labai sunkiai kūrybinei užduočiai.

Didžiuojamės, kad Lietuvos „Eruditų turnyre“ pasirodėme puikiai, nurungę daugelį komandų (didžioji jų dalis – dešimtokai), patekome į pirmąjį laimėtojų penketuką. Taškų įskaitoje, nusileidę vos vienu tašku, likome ketvirti, pranešė Rimvydas Rubavičius.

Telšių.info