FC “Džiugas“ organizavo vasaros futbolo sezono uždarymo turnyrą 8×8 mėgėjams

0
70

rps20151022_064321Mūsų miesto komandai FC „Džiugas“ turint laisvą turą LFF I lygos pirmenybėse, VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ iniciatyva buvo suorganizuotas vienos dienos turnyras Telšių rajono futbolo bendruomenei ir mėgėjams. Kadangi futbolas labiausiai mėgstamas ir dažniausiai žaidžiamas lauke, idėja kilo paskutinį kartą prieš žiemos sezoną visus suburti bei emocijomis pasidalinti dirbtinės dangos stadione. Juolab futbolo bendruomenė jau netrukus, t.y. lapkričio mėn., persikels į uždaras patalpas ir pradės gilių tradicijų salės futbolo pirmenybes. Turnyre dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius: A pogrupyje varžėsi FK „Svajoklio“, „Žemaitijos pieno“ ir naujokų FK „Jaunimo“ ekipos, o B pogrupį sudarė „Žilevana“, „Ateities“ ir „Varnių komandos.

Toliau sekė atkrintamosios varžybos, kuriose susitiko A pogrupio nugalėtojai FK „Svajoklio“ komanda ir B pogrupyje 2-ąją vietą užėmusi ambicinga „Ateities“ komanda. Nugalėję 7:2 į finalą pateko FK „Svajoklis“. Atitinkamai B pogrupio nugalėtoja tapusi „Žilevana“ pusfinalyje susikovė su B grupės 2-ąją vieta užėmusiais FK „Jaunimu“, kurie užtikrintai 4:0  šventė pergalę ir žengė į finalą.

Paguodos rungtynėse dėl 5-osios vietos susitiko „Žemaitijos pieno“ ir Varnių komandos, kurių stipresnė tądien buvo „Žemaitijos pieno“ ekipa nugalėjusi varžovus 6:2.

Dėl garbingos 3-osios vėl teko kovoti „Ateities“ ir „Žilevanos“ komandoms,  o po įtemptų rungtynių  2-ą kartą šiame turnyre varžovus 2:1 nugalėjusi „Žilevana“ pasidabino bronzos medaliais.

Finale susitiko tarpusavyje jau pažįstami A pogrupio dalyviai FK „Jaunimo“ ir FK „Svajoklio“ komandos. Atkaklioje dvikovoje pagrindinis varžybų laikas baigėsi 1:1, taigi kas taps čempionai komandoms teko aiškintis 11 m. baudinių serijoje. FK „Jaunimas“  geriau susitvarkė su įtampą, buvo šiek tiek tikslesni ir 5:4 laimėję baudinių serijoje tapo stipriausia turnyro komanda.

Turnyro uždarymo metu sveikinimo žodį tarė VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ direktorius Martynas Armalis, kuris apdovanojo komandas ir žaidėjus FC „Džiugas“ bei Telšių apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais.

Naudingiausiais komandų žaidėjais išrinkti tapo:  Lukas Pupšys (FK „Svajoklis“); Orestas Sabutis (FK „Jaunimas“), Sigitas Latužis („Žilevana“), Laurynas Urniežius („Ateitis“) Paulius Kairys („Žemaitijos pienas“), Eligijus Gudauskas („Varniai“).

 

Taip pat apdovanoti kitų nominacijų nugalėtojai: Vyriausiu žaidėju tapo 51-erių metų Algis Einikis („Žilevana“), geriausiu vartininku pripažintas Mantas Petrulis („Žilevana“), o 10 įvarčių įmušęs Nerijus Kumža  („Žilevana“) atsiėmę rezultatyviausio žaidėjo prizą.