FCB „Bilardo“ po sužaistų IV turų neužleido lyderės pozicijų

0
69

PIR 014Liepos 1 d. sužaistos nukeltos III turo atvirų Telšių r. 8×8 futbolo pirmenybių TAFF taurei laimėti rungtynės. „Centras“ susitiko su iki šiol dar nė vienos pergalės neiškovojusiais FK „Svajoklis“ komanda. Deja ir šiose rungtynėse FK „Svajoklis“ komandai nepavyko pasipriešinti savo varžovams ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 5:2.

„Ryškėnai“ kurie taip pat dar nebuvo iškovoję nė vienos pergalės susitiko su „Ateities“ komanda. „Ryškėnai“ šiose rungtynėse nepaliko jokių vilčių „Ateties“ komandai, juos sutriuškindami rezultatu 3:0.

Rungtynės tarp „Žemaitijos pieno“ ir „Žilevanos“ vyko atkakliai nuo pradžių iki galo. Nors pirmajame kėlinyje „Žemaitijos pieno“ komandai pavyko išsiveržti į priekį, antrajame kėlinyje „Žilevana“ pelnė išlyginamąjį įvartį ir rungtynės baigėsi taikai 1:1.

Trečioje pozicijoje esanti „Breakers“ komanda susitiko su iki šiol nė vieno pralaimėjimo nepatyrusiais ir pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esančiais FCB „Bilardo“ komanda. Jau pačių rungtynių pradžioje 3 min. po taiklaus L. Urniežiaus įvarčio FCB „Bilardo“ komanda įsiveržė į priekį. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą vėl pasižymėjo tas pats žaidėjas ir pirmas kėlinys baigėsi 2:0.

Antrajame kėlinyje 40 min. iš 9 m. baudinio E. Stonkus sušvelniną rezultatą iki vieno įvarčio. Toliau komandoms pasižymėti nepavyko ir rungtynės baigėsi 2:1 FCB „Bilardo“ naudai.

Po sužaistų IV turų FCB „Bilardo“ su 4 pergalėm ir 12 taškų niekam neužleido lyderės pozicijas. Nuo jų tik 2 taškais atsilieka „Centro“ komanda. Trečiąją vietą su 6 taškais išsaugojo „Breakers“. Nuo jų tik vieninteliu tašku atsilieka „Žilevana“. Ir net trys komandos savo sąskaitoje turinčios po 4 taškus, dalinasi 5 – 7 vietomis. Ir FK „Svajoklis“ kol kas lieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Sekančios V turo rungtynės bus žaidžiamos liepos 2 d. nuo 19 val.

Rungtynių statistika:

2013-07-01

9. „Centras” – FK „Svajoklis” 5:2 (2:1)
Teisėjas: Mantvydas Skiotis.
Įvarčiai: 15, 48 min. Ž. Lubys, 29, 44 min. D. Norkevičius, 50 min. Žakevičius („Centras“). 9 min. V. Paulauskas, 40 min. P. Ukrinas (FK „Svajoklis“).
Įspėjimai: 10 min. D. Arlauskis („Centras“).

10. „Ryškėnai” – „Ateitis“ 3:0 (1:0)
Teisėjas: Stasys Tiškus.
Įvarčiai: 32, 44 min. M. Šluta, 49 min. L. Vanzinskas („Ryšėnai“).
Įspėjimai: nebuvo.

11. „Žemaitijos pienas” – „Žilevana” 1:1 (1:0)
Teisėjas: Stasys Tiškus.
Įvarčiai: 7 min. P. Macevičius („Žemaitijos pienas“). 36 min. E. Levanauskas („Žilevana“).
Įspėjimai: nebuvo.

12. „Breakers” – FCB „Bilardo” 1:2 (0:2)
Teisėjas: Algis Einikis
Įvarčiai: 40 min. E. Stonkus (9 m.b.) („Breakers“). 3, 28 min. L. Urniežius (FCB „Bilardo“).
Įspėjimai: nebuvo.

Atvirų Telšių r. 8×8 futbolo pirmenybių TAFF taurei laimėti vyr. teisėjas V. Butkus