Futboliuko šventė Europos dienai paminėti

0
62

darzelinuku-futbolas3Gegužės 7 d. Telšių „Džiugo“ gimnazijos sporto salėje įvyko Telšių rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų „Futboliuko šventė“. Atidarymo metu sveikinimo žodį dalyviams tarė Telšių „Džiugo“ gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas, kuris pasidžiaugė, kad jau ne pirmą kartą gimnazijoje vyksta toks renginys ir palinkėjo dalyviams gerų emocijų.

Komandos žaidė rato sistema, 4×4, 1 kėlinuką po 8 min. Žaidimo metu vaikai tryško džiaugsmu, nenusivildavo jeigu kamuolys neįriedėdavo į vartus, o pelnius įvarti lydėjo gausūs aplodismentai.

Šioje šventėje nė viena komanda nepaliekama be dovanų, kiekvienam atvykusiam darželiui buvo įteikti futbolo kamuoliai, vaikams knygutės apie saugų eismą ir lipdukai „Futboliukas“.

Toks pat renginys vyko ir gegužės 9 d., tik čia rungtyniavo 1 – 2 klasių moksleiviai. Iš viso dalyvavo 8 komandos iš 4 mokyklų, „Germanto“, „Saulėtekio“, „Kranto“ ir Buožėnų pagr. mokyklų.

Atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas, o į šventę atvykęs VĮ „Telšių regiono keliai“ saugaus eismo skyriaus vadovas Arūnas Raibužis pasekė vaikams 6 klasės moksleivės parašytą pasaką apie saugų eismą ir palinkėjo vaikams saugiai elgtis keliuose.Po atidarymo iš kiekvienos komandos po 3 vaikus, dalyvavo taiklumo rungtyje, kur vaikai spirdami kamuolį turėjo pataikyti į pakabintą tentą su taškų suma.

Šioje rungtyje iš viso dalyvavo 24 vaikai, o sėkmingiausiai sekėsi trims dalyviams Benui Pagojui, Lukui Drebužinskui ir Lukui Linartui kurie surinko po 6 taškus.

Vėliau komandos varžėsi žaisdami futboliuką, kur komandos žaidė 4×4 rato sistema. Čia nebuvo išaiškinamas nugalėtojas, buvo siekiama, kad visos komandos būtų nugalėtojos, o dalyviams atitektų vienodi prizai.

Pasibaigus futboliuko varžyboms, komandos rikiavosi šventės uždarymui, kurios metu Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas pirmiausia apdovanojo taiklumo rungties nugalėtojus, kur burtų keliu jiems atiteko futbolo kamuolys, futbolo klubo šalikas, o trečiasis prizas buvo pats svarbiausias, Lietuvos U-19 futbolo rinktinės marškinėliai.

Toliau buvo apdovanotos visos komandos, kur kiekvienam dalyviui buvo įteiktos knygutės apie saugų eismą, lipdukai „Futboliukas“, o komandai įteiktas futbolo kamuolys.

Už paramą organizuojant šią šventę dėkojame VĮ „Telšių regiono keliams“.

darzelinuku-futbolas1

darzelinuku-futbolas2