Futbolo festivalyje Telšiuose dalyvavo 354 moksleiviai

0
48

futbolo-festivalis2015 m. rugsėjo 24 d. Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione vyko Futbolo festivalis, kurį organizavo VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ kartu su Telšių apskrities futbolo federacija.

Telšių rajone tai buvo antrasis toks renginys. Pirmasis buvo suorganizuotas šių metų pavasarį, kur dalyvavo 170 ikimokyklinio ir 1-2 klasių vaikai. O šiame festivalyje sudalyvavo dvigubai daugiau dalyvių iš Telšių rajono ikimokyklinių įstaigų ir 1-2 klasių, kur susirinko 354 dalyviai.

Iš to galime spręsti, kad einame tinkama linkme ir, kad šis renginys tampa vis populiaresnis Telšių rajone.

Festivalio esmė ta, kad dalyviai ne tik žaidžia futboliuką, bet ir atlieka tam tikras užduotys susijusiais su futbolo elementais.

Festivalio atidarymo metu sveikinimo žodžius tarė Telšių ,,Ateities“ pagrindinės mokyklos direktorė Rita Motiejūnienė, Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis” direktorius Martynas Armalis.

Po sveikinimų žodžių, skambant muzikai dalyviai atliko mankštą šokių ritmu, kurią pavedė FC ,,Džiugo“ komandos žaidėjas Warren Free Cazz Augustus. Po smagios pramankštos visi dalyviai pasiskirstė į parengtas stoteles, kur čia jų laukė VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis” žaidėjai bei treneriai.

Dalyviams išbandžius savo gabumus visose stoteles, vyko futbolo festivalio uždarymas, kurios metu Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis“ direktorius Martynas Armalis dalyviams įteikė atminimo medalius, kamuolius ir saldžius prizus – pyragus.

Už paramą organizuojant šį festivalį VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ dėkoja Lietuvos futbolo federacijai, Artūrui Kriukiui „HUMMEL LT“ ir Telšių apskrities futbolo federacijai.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.402874143257185.1073741848.208724296005505&type=3