Futbolo rungtynėse telšikiai pralaimėjome per pridėtą laiką

0
28

dziugasŠiaulių „Juventa-99“ – FC „Džiugas“ 1:0 (0:0)

Itin karštą penktadienio vakarą rungtynės vyko Šiauliuose, kur mūsų vyrus priėmė praėjusio sezono nugalėtoja „Juventa-99“. Per pirmąją rungtynių pusę abi komandos nesugebėjo įveikti savo varžovų gynybos. Žaidėjams teko kovoti ne tik su varžovu bet ir su alinančiu, karštu oru. Nors progų buvo, pelnyti įvarčių nepavyko ir per antrosios rungtynių pusės pagrindinį laiką, o pergalingas ir lemtingas rungtynių įvartis buvo įmuštas per pridėtą laiką, kai buvo skirtas 11 metrų baudinys į FC „Džiugo“ vartus, kuris nulėmė „Juventos-99“ komandos antrąją pergalę sezone (1:0), o mūsų komandą antrą kartą šiame sezone paliko be taškų.

Sunkiai šiemet įsibėgėjantys „Juventos-99“ žaidėjai turėjo įdėti daug pastangų, kad įveiktų mūsų ambicingą komandą, tačiau kamuolys apvalus, keletas neišnaudotų progų ir klaida varžybų pabaigoje lėmė tokį rezultatą.

Nepaisant to, FC “Džiugas” vyrai jau nurijo pralaimėjimo kartėlį, pasidarė išvadas ir aktyviai pradeda ruoštis V turo kovai 05.31 (šeštadienį) Kuršėnuose su vietos “Venta” komanda.

FC „Džiugas“ vadovas Martynas Armalis