Gal tavo verslas vertas apdovanojimo?

0
40

verslasŠalyje prasideda septintus metus organizuojami Baltijos valstybių ekonomikos Nobelio premijai prilyginami “Švedijos verslo apdovanojimai 2012”. Lietuvoje veikiančios įmonės ir asmenys kviečiami kandidatuoti į apdovanojimus, kurių laimėtojai bus paskelbti rugsėjį, iškiliausius Lietuvos ir Švedijos verslo, mokslo bei politikos atstovus suburiančiame renginyje.

Šiais metais įmonės ir asmenys kviečiami pretenduoti į keturis apdovanojimus. “Metų socialinės atsakomybės iniciatyvos” prizas bus skiriamas įmonei už geriausią 2011–2012 metais įgyvendintą socialinę ar aplinkosaugos iniciatyvą. Apdovanojimas “Už tvarią plėtrą” atiteks darniai besivystančiai bendrovei, kuri 2011 metais pasiekė teigiamų veiklos rezultatų ir apyvartos augimą, už indėlį į aplinkos ir socialinį tvarumą bei vadovavimąsi skaidraus verslo, pagarbos žmogui, visuomenei ir gamtai principais savo veikloje.

“Jaunojo metų verslininko” prizas atiteks puikios reputacijos, novatoriškam verslininkui už įkvepiantį pavyzdį vystant verslą. Naujasis “Metų verslo IQ” apdovanojimas bus skiriamas už geriausią lietuviško produkto ar paslaugos įvedimą į užsienio rinką ir Lietuvos vardo garsinimą už šalies ribų.

Nominacijų finalistus atrinks Nominacijų Komiteto nariai: Komiteto garbės pirmininkas, Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys profesorius Vladas Algirdas Bumelis, “Tūkstantmečio Odisėjos” organizatorius ir vyriausiasis mecenatas, agentūros “TBWA Vilnius” vadovas Raimundas Daubaras, TEO LT generalinis direktorius Arūnas Šikšta ir VšĮ “Versli Lietuva” generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

“Švedijos verslo apdovanojimai” kasmet turi naują temą, kuri pasirenkama atsižvelgiant į pasaulio ir verslo aktualijas. Kertinė 2012 metų apdovanojimų ašis – technologijų, interneto ir socialinių tinklų įtaka verslui ir visuomenei.

Renginyje kiekvienais metais dalyvauja specialus kviestinis svečias – kuriantis, pasaulinio pripažinimo sulaukęs verslo vystymo ir vadovavimo specialistas, mąstytojas. Šiemet tai Aleksandras Bardas – vienas iš iškiliausių sociologų, pasaulinės sėkmės muzikantas, verslininkas ir trijų knygų “The Futurica Trilogy” (pirmoji iš jų – “The Netocrats”) bendraautorius.

Nominacijų anketas tinklalapyje www.swedishbusinessawards.com įmonės ir asmenys kviečiami užpildyti iki šių metų birželio 15 dienos. Liepos mėnesį bus paskelbti nominacijų finalistai, o šių metų rugsėjo 20 dieną per iškilmingą “Švedijos verslo apdovanojimų 2012” ceremoniją Valstybiniame Vilniaus Mažajame teatre – laimėtojai.

Telšių.info