Galimybė susipažinti su karine technika

0
101

Kaip ir kiekvienais metais vieną iš gegužės savaitgalių, taip ir šiais metais, gegužės 22 – ąją, visi besidomintys Lietuvos kariuomene kviečiami į Kruizinių ir karo laivų terminalą Klaipėdoje, kur turės galimybę susitikti ir pabendrauti su kariais, aplankyti karo laivus, apžiūrėti karinius automobilius, ginkluotę ir karinę įrangą.

Visi norintys galės pačiupinėti lengvuosius  ginklus, apžiūrėti karo laivų amuniciją, pamatyti kokia įranga nardo ir ką po vandeniu veikia povandeninių veiksmų komandos narai, sužinoti kaip povandeniniu robotu atpažįstamos minos, susipažinti su Karo policijos veikla ir priemonėmis, apsižvalgyti Karo medicinos tarnybos automobilyje, apžiūrėti įvairių padalinių veiklos nuotraukas, lauko kino teatre pažiūrėti filmą apie Lietuvos kariuomenę.

Planuojantieji tapti Lietuvos kariuomenės profesionaliais kariai galės pasikonsultuoti su Karo prievolės specialistais karjeros Lietuvos kariuomenėje klausimais, besidomintys karių kasdienybe galės sužinoti veido maskavimo subtilybes, nusifotografuoti su karine ekipuote, išbandyti jėgas ginklo laikymo varžybose. Šventės metu veiks karo lauko  kavinė kurioje galėsite  pasivaišinti  karšta arbata.
Šventę pradės Karinių jūrų pajėgų vadų kursų priesaikos ceremonija, koncertuos Karinių jūrų pajėgų orkestras, gros muzikinė grupė “Viksva”, skelbia Telšių rajono savivaldybė.

 

Telšių.info