Gaminamų vaistų nuo šiol galima užsisakyti visose „Šeimos vaistinėse“ Lietuvoje

0
83

Nuo šiol visose 125 „Šeimos vaistinėse“ galima užsisakyti gaminamų vaistų, kuriais gydytis paskyrė gydytojas. Tikimasi, kad tai išspręs vieną dažniausių problemų, su kuria nuolat susidurdavo Lietuvos gyventojai, ieškodami vaistus gaminančios vaistinės.

„Vaistų gamyba – svarbi vaistininkystės sritis. Gydymą vaistinėje pagaminamais vaistais neretai skiria ir gydytojai, todėl sukūrėme sistemą, kad bet kurioje „Šeimos vaistinėje“ klientas galėtų gauti jam reikalingų vaistų – įskaitant ir gaminamus“, – naujovę pristato „Šeimos vaistinės“ direktorė, Rita Juškytė-Hoeth.

Ritos Juškytės-Hoeth teigimu, dažnai tekdavo išgirsti ar skaityti interneto komentaruose, koks sudėtingas gali būti reikalingų vaistų įsigijimas, jei juos reikia gaminti vaistinėje. Ši problema itin opi mažesniuose miestuose ar rajonuose. Dėl to buvo nuspręsta visiems „Šeimos vaistinės“ klientams – nesvarbu kokiame mieste ar rajone jie gyvena – sudaryti galimybes patogiai ir greitai užsisakyti  reikalingus vaistus.

Šiuo metu, „Šeimos vaistinėse“ daugiausia pagaminti užsakoma tepalų odos ligoms gydyti. Vaistai gaminami pagal pateiktą gydytojo receptą. Gaminamuose vaistuose nėra konservantų ar kitokių pagalbinių medžiagų, dėl to šie vaistai  galioja trumpiau.

Visi bet kurioje „Šeimos vaistinėje“ užsakyti vaistai bus gaminami modernioje, specializuotoje vaistinėje Kaune.

Pagal individualų, gydytojo paskirtą receptą pagaminti vaistai klientą pasieks jau kitą dieną. Pavyzdžiui, jei vaistai užsakomi gaminti Biržuose esančioje „Šeimos vaistinėje“ pirmadienį, tai kitą dieną – antradienį – juos užsakęs žmogus jau gali pradėti jam paskirtą gydymą.

Daugiau informacijos:
www.seimosvaistine.lt
www.tamro.lt