Garsios sportininkės bendraus su Lietuvos moksleiviais

0
60

Birželio mėnesį startavo pirmas „Ateities čempionų“ kampanijos etapas, supažindinantis su jo idėjomis ir jų iniciatorėmis, projekto svetaine www.ateitiescempionai.lt.

Garsios sportininkės – pasaulio čempionė dviratininkė Simona Krupeckaitė, Europos čempionė krepšininkė Jurgita Štreimikytė – Virbickienė ir Lietuvos čempionė, olimpietė bėgikė Eglė Balčiūnaitė bendradarbiaus su Švietimo ir mokslo ministerija plėtojant tituluotų sportininkių inicijuotą projektą „Ateities čempionai“.

Šiandien S.Krupeckaitė, J.Štreimikytė – Virbickienė ir E.Balčiūnaitė susitikime su švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi pristatė savo projekto tikslus – skatinti aktyvią gyvenseną ir sportą, ugdyti būsimuosius čempionus bei aptarė konkrečius bendros veiklos planus.

Ministras G.Steponavičius pažymėjo, kad žinomų šalies sportininkių iniciatyva – svarbus ir sektinas pavyzdys, kaip prie jaunosios kartos ugdymo gali prisidėti sporto „žvaigždės“, žinomi ir gerbiami žmonės. Ministras atkreipė dėmesį, kad Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centras kasmet organizuoja moksleivių olimpinį festivalį. Paskutinio penktojo festivalio varžybose rungėsi rekordinis skaičius – per 200 tūkst. dalyvių.

Žinomos sportininkės papasakojo, kad nuo rugsėjo mėnesio prasideda antras projekto etapas – konkursas „10 žingsnių, kaip tapti čempionu“ . Jo metu moksleivių klasės bus pakviestos pristatyti savo viziją, kokių taisyklių ir principų turi laikytis kiekvienas, siekiantis tapti čempionu.

Sutarta, kad ministerija prisidės prie projekto informacinės sklaidos mokyklose, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija.

Telšių.info