Geriausi futbolo treneriai vienas kitam šiandien žada sunkų vakarą

0
52

rps20150513_155136Šiandien visi futbolo aistruoliai neabejotinai prilips prie televizorių ekranų, nes per TV6 transliuojamoje UEFA Čempionų lygoje spręsis istorinis klausimas – ar „Juventus” komanda, visiškai netikėtai sutriuškinusi daugybę varžovų, turės galimybę kautis prestižiškiausios futbolo lygos finale po 12 metų pertraukos, o „Real Madrid” apginti čempionų vardą?

Abiejų komandų treneriai jau raitojasi rankoves ir vienas kitam žada nelengvą vakarą.

„Esame vos 90 minučių nuo finalo ir nematau nė vienos priežasties, kodėl neturėtume ten patekti. Tikiu, kad mūsų brandus ir drąsus žaidimas padės mums pasiekti geriausių rezultatų. Negalime galvoti tik apie gynybą, nes kuo ilgiau jie turės kamuolį, tuo didesnė tikimybė, kad jį įmuš į vartus. Turėsime žaisti, išlikdami ramūs. Tikėtis lengvesnio žaidimo su komanda, kuri žais namuose, būtų nerealu, todėl turėsime pasitelkti savo geriausią sportinę techniką”, – sako „Juventus” treneris Massimiliano Allegri.

Jis ypač džiaugiasi, kad komanda jau pasiekė tiek daug, ir galimybę žaisti UEFA Čempionų lygos finale vadina kiekvieno trenerio svajone.

„Real Madrid” treneris taip pat turi ką pažadėti varžovams. „Mūsų komanda yra susitelkusi ir pasiruošusi kovoti, kad vėl iškoptume į finalą. Tai istorinė proga mums. Žinome, kad nebus lengva, bet esame pasiruošę padaryti viską, kad laimėtume, – sako Carlo Ancelotti. – Be to, visi mūsų fanai šiandien sirgs už mus, o jie mums tikrai yra ne kartą labai stipriai padėję svarbiausiais momentais. Svarbiausia, kad išliktume ramūs – tai bus mano pagrindinis prašymas mūsų komandai. Nuo to priklauso mūsų sėkmė. Klaidų daryti tiesiog negalime sau leisti.”

Komandų žaidėjai, atrodo, girdi jų trenerių siunčiamas žinutes ir kaip visuomet yra pasirengę kovai bei kupini pasitikėjimo. Vienas garsiausių „Real Madrid” žaidėjų Cristiano Ronaldo pasiruošęs vesti komandą link pergalės, garsiai deklaruodamas savo šūkį: „Esu ambicingas žaidėjas, kurio vienintelis tikslas – komandos pergalė!”

Kuriai komandai fortūna bus palankesnė ir ji turės progą papildyti futbolo istorijos puslapius naujais pasiekimais, sužinosime jau šį vakarą.

Nepakartojama, daug įspūdžių ir aštrių emocijų žadanti dvikova – jau šiandien, 21.35 val. per TV6!