Gimnazistams apie savo mokslo kelią pasakojo ir Architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Žebrauskas

0
61

gimnazizstaiDvi Žemaitės gimnazijos antrokų klasės lankėsi Telšių rajono savivaldybėje. Su jais susitiko meras Vytautas Kleiva, administracijos direktorius Saulius Urbonas, skyrių vedėjai.

Posėdžių salėje susirinkę jaunuoliai domėjosi, kokias specialybes yra įgiję rajono vadovai, kokių gebėjimų, ar kokios srities išsilavinimą reikia turėti savivaldybės darbuotojams, mat šiuo metu jiems labai aktualu, kuriuos mokomuosius dalykus rinktis, kokius egzaminus laikyti, kad ateityje siekti vienos ar kitos profesijos.

Apie savo išsilavinimą ir kelią į mero postą papasakojęs Vytautas Kleiva gimnazistams išreiškė nuomonę, kad visiems labai svarbu mokytis kalbas, tačiau tikrai didelį dėmesį reikėtų skirti visiems mokomiesiems dalykams. Savivaldybėje dirba įvairių profesijų tarnautojai, todėl įvardinti vieną – reikalingiausią – tiesiog neįmanoma. Apie savo mokslo kelią taip pat kalbėjo administracijos direktorius Saulius Urbonas, Finansų skyriaus vedėja Regina Radimonienė ir Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjos pavaduotoja Daiva Tūmienė bei Architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Žebrauskas, pranešė Telšių rajono savivaldybės mero patarėja Jolanta Juozapavičienė.

Telšių.info