Greitosios medicinos pagalbos darbuotojas sulaikė vagį

0
94

Lapkričio 14 d. 23.21 val. paskambino GMP darbuotojas ir pranešė, kad sulaikė vagį. Nuvykus garaže rastas GMP automobilis, kuriam išdaužtas vairuotojo pusės šoninis langas. Įvykio vietoje sulaikytas T. S., gim. 1989 m., gyv. Telšiuose. Jam nustatytas1,30 promilių girtumas. Padaryta materialinė žala ir įvykio aplinkybės tikslinamos.

Vagystės

Lapkričio 14 d. gautas piliečio J. L., gyv. Telšių r., pareiškimas, kad lapkričio 13 d. apie10 val. 30 min. jis pastebėjo, kad, būnant Rietavo turguje, iš striukės kišenės dingo mobilaus ryšio telefonas ,,LG GX 300“. Padaryta 450 litų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. ,,Vagystė“.

Kiti įvykiai

Lapkričio 14 d. 10.17 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Dariaus ir Girėno g. į duris nuolat skambina buvęs sugyventinis, kelia triukšmą.

Lapkričio 14 d. 14.19 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., Tryškių sen., pranešėja, atvykusi į sodybą, rado išlaužta namų durų spyną. Atvykus policijos pareigūnams ir kartu su pranešėja patekus į namo vidų konstatuota, kad iš namo jokie daiktai dingę nebuvo.

Lapkričio 14 d. 17.15 val. užregistruotas pranešimas, kad parduotuvėje, esančioje Telšiuose, S. Daukanto g. 14:20 val. buvo padaryta vagystė: peržiūrėję vaizdo įrašą darbuotojai pastebėjo, kad moteris į rankinę įsidėjo kavos pakelį. Padaryta apie 20 Lt materialinė žala, parneša Telšių aps. VPK.

Telšių.info