Į ganyklas įsisukę telšiškiai sulaikyti nusikaltimo vietoje

0
53

rps20150916_175116Rugsėjo 15-osios vakarą, apie 20.00 val., Telšių r., Meižeinių k., automobiliu važiuojančios moters dėmesį patraukė du įtartini, ganykloje besisukiojantys jaunuoliai. Pastebėję pro šalį riedantį automobilį, nepažįstamieji dar bandė slėptis, tačiau budri gyventoja nepaleido jų iš akių. Pagalbon pasikvietus kaimynus, jaunuoliai buvo sulaikyti bandantys įsibrauti į metalinę dėžę, kurioje buvo elektrinis piemuo ir akumuliatorius. Sučiupę vagišius, gyventojai iškvietė pareigūnus, kurie operatyviai nuskubėjo į įvykio vietą.

Atvykus policijos pareigūnų ekipažui, paaiškėjo, kad automobiliu į ganyklas atvykę ir metalinę dėžę išlaužti bandę asmenys – 21-erių ir 18-likos metų telšiškiai. Atlikus jų automobilio apžiūrą, viduje rastas elektrinis piemuo ir kampinis šlifuoklis. Daiktai, kaip įtariama, pavogti iš netoliese esančių ganyklų. Abiejų policijai žinomų, o vieno iš jų – jau teisto, įtariamųjų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. (Vagystė) 2 d. Griežčiausia pagal šį straipsnį numatyta bausmė – laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams, kurių dėka išaiškinama vis daugiau nusikalstamų veikų ir įvairių pažeidimų. Nors rajone ir mieste nuolat budi policijos pareigūnai, vien tik jų pajėgomis neįmanoma už rankos sučiupti kiekvieno nusikaltėlio ar pažeidėjo. Tad Jūsų visų pagalba yra labai svarbi ir reikalinga. Tik visi drauge kovodami su blogiu, galime užtikrinti ramią ir saugią mūsų gyvenamąją aplinką ir ugdyti pilietišką bei atsakingą jaunąją kartą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Telšių apskr. VPK informacija