Iš lopšelio – darželio ,,Saulutė“ pavogė nešiojamąjį kompiuterį ir telefoną

0
73

Vasario 15 d., apie 21val. M. V., gimęs 1991 m., gyv. Telšiuose, Dariaus ir Girėno g., lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“ pavogė nešiojamąjį kompiuterį ,,Asus“, nešiojamojo kompiuterio krepšį su jame buvusia USB jungtimi, mobilaus telefono ,,Samsung“ pakrovėju bei kompiuterio išsimokėjimo dokumentais, priklausančius V. D., gimusiam 1967 m., gyv. Telšiuose. Padarytas 1601 Lt turtinė žala. Kompiuteris rastas lombarde.

Kiti įvykiai

Vasario 16 d., apie 19 val. I. N., gimusi 1972 m., gyv. Nevarėnų sen., grįžusi namo pastebėjo, kad iš kiemo dingo mopedas ,,Delta“, automobilio akumuliatorius, automobilinis dujų balionas, 38 sekcijos špyžinių radiatorių, nežinomas tikslus kiekis įvairaus diametro metalinių vamzdžių. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Vasario 16 d. 15.20 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Muziejaus gatvėje pranešėjas pastebėjo vyrą, kuris, jo teigimu yra neblaivus, griuvinėja, negali paeiti. Nuvykus nurodytu adresu patrulis rado ant žemės sėdintį vyriškį, kuris dėl sveikatos nebegalėjo pareiti į savo namus. R. B., gimęs 1968 m., gyv. Telšiuose, buvo parvežtas namo ir perduotas mamos globai.


Telšių.info