Iš namų pavogti įvairūs papuošalai ir kiti asmeniniai daiktai

0
93

Lapkričio 26 d. apie 20 val. 10 min. grįžusi į savo namus Varniuose, 1956 m. gimusi pranešėja pamatė, kad namo virtuvės langas yra pravertas. Iš namo vidaus pavogta įvairūs auksiniai papuošalai, du mobiliojo ryšio telefonai, kvepalai. Padaryta  6278 litų turtinė žala.

Kiti įvykiai

Lapkričio 26 d. 15.47 val. pranešėjas, atvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Luokės mstl., pastebėjo, kad išlaužtos laukinės durys ir išdaužti dvejų langų stiklai. Padaryta 1200 litų turtinė žala.

Lapkričio 26 d. 17.09 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., Žarėnų sen. į pranešėjo namus atėjo neblaivus kaimynas, kuris daužo namo langus, grasina, rankose turi peilį priimtas skundas.

Lapkričio 26 d. 18.29 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Kęstučio g., bute žmona siautėja, išvarė sutuoktinį iš namų. Vyras pripažįsta, kad yra išgėręs. Konfliktas išspręstas vietoje.

Lapkričio 27 d. 04.41 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Palangos g. vyksta konfliktas tarp pranešėjo ir piliečio V. K. Pastarasis vaikšto aplink langus, barškina, daužo, triukšmauja.
Pranešėjas rašys skundą.

 

Telšių.info