Iš „Branšos“ kiemo pavogtas automobilis

0
115

Vasario 14 d., apie 23.00 val. A. P., gimusi 1969 m., gyv. Telšių r., Nevarėnų sen., pastebėjo, kaip nuvažiuoja Plungės link prie UAB ,,Branša“ stovėjęs jos automobilis ,,WV Golf“. Supratusi, kad automobilį pavogė, pranešė policijai. Nedelsiant buvo informuoti policijos komisariatų budėtojai, dirbantys ekipažai, organizuota spec. priemonė. Automobilis buvo pastebėtas ir sulaikytas Plungės mieste. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kiti įvykiai

Vasario 14 d. 07.50 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Masčio gatvėje, už degalinės ,,Uotas“, prie apleisto pastato sniego pusnyje guli, kaip įtariama, neblaivus vyras. Į VPK pristatytas V. G., gimęs 1974 m., surinkta medžiaga pradėti administracinę teiseną dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Vasario 14 d. 08.30 val. Telšių r., Kaunatavos k., B. J., gimusios 1962-02, gyvenamosiose patalpose rasta 109 pakeliai cigarečių ,,Fest“ ir 7 pakeliai cigarečių ,,Minsk“ su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis. Bendra vertė 440 litų.

Vasario 14 d. 21.11 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Plungės gatvės važiuojamąja kelio dalimi eina žmogus, neturi atšvaitų, kelia pavojų eismo saugumui. Pranešė pravažiuojantis vairuotojas. Nuvykęs nurodytu adresu policijos patrulis pastebėjo pėsčiųjų taku einančią moterį. Pabendravus nustatyta Asmenybė, penkiasdešimtmetė telšiškė, gyvenanti Kęstučio gatvėje, paaiškino, kad grįžta pėsčiomis iš Lieplaukės kaimo, yra sušalusi. Moteris buvo parvežta į namus.


Telšių.info