Šiandien atranka į projektas „Chorų karai“

0
23

Taigi 2010 metų gruodžio 5 d. 12 val. visus telšiškius ir aplinkinių gyvenviečių  gyventojus, kurie pažįsta muzikinį raštą ir geba dainuoti, maloniai kviečiame į projekto „Chorų karai“ atranką. Atranka vyks Telšių vaikų muzikos mokyklos (S. Daukanto g. 17) salėje (I aukštas).

Po Naujųjų metų TV3 žiūrovų vėl  laukia  grandiozinis projektas „Chorų karai“. Kaip ir praeitais metais, projekte susikaus žymiausios Lietuvos žvaigždės. Jos  grįš į savo gimtąjį miestą  ieškoti  talentų, kuriuos kvies į savo chorą. Nuo vasario mėnesio 13 dienos startuos TV3 projekto Chorų karai antras sezonas. Žvaigždžių paruošti chorai kiekvieną savaitgalį tiesioginiame eteryje kovos už savo miesto garbę. Laimėtas prizas bus skiriamas miestui nugalėtojui ir žvaigždės parinktam labdaros objektui. Tai bus ne tik Chorų karai – tai bus Miestų karai. Žvaigždžių misija šiame projekte bus atskleisti naujus savo gimtojo miesto talentus, nes kiekvienoje laidoje  savo  chore turės atrasti  vis kitus solistus, kuriems pritars choras.

Išgirdus žodį „choras“ daugelis įsivaizduos  akademinį chorą,  išsirikiavusi keliomis eilėmis ant laiptelių, pasipuošusių ilgomis suknelėmis, smokingais ar tautiniais drabužiais, dainuojančius akademinį repertuarą. Štai šito šiame projekte kaip tik ir nebus. Tai bus modernūs chorai, kurie atliks visų laikų žymiausius lietuviškus  hitus ar dainas iš žvaigždės, kurios prodiusuos savo miesto chorą, repertuaro. Su   kiekviena „Chorų karų“  komanda dirbs ne tik pati žvaigždė, chormeisteris, bet ir  režisieriai, choreografai. Žiūrovai kiekvienoje laidoje išvys ne tik dainuojantį, bet ir šokantį chorą. Beje, kiekvienas  choras turės savo spalvą: raudoną, mėlyną, žalią, baltą, geltoną. Stilistų komanda pasirūpins kiekvieno choro įvaizdžiu.

Šiuo projektu norima sužadinti patriotinius žiūrovų jausmus. Tikimės, kad tiesioginio eterio laidose, ypač kai siužetuose bus pristatomas labdaros siužetas, dėl ko kovoja miesto choras, dalyvaus ir miesto meras, kuris agituos miestiečius palaikyti savo miesto ir rajono chorą.

Telšiškių chorą rinks dainų autorius, atlikėjas, kompozitorius Deividas Zvonkus, grupės „B’Avarija“ narys, prodiuseris, Lietuvos muzikos akademijos kompozicijos magistras.

Telšių.info