Ilgąjį savaitgalį demaskuoti šeši neblaivūs vairuotojai

0
93

policija-bendraGegužės 1-3 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai užfiksavo ir už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus administracinių teisės pažeidimų protokolus surašė 53-ims pažeidėjams. Iš jų nustatyti du neblaivūs automobilių ir keturi neblaivūs dviračių vairuotojai. Už automobilių vairų demaskuoti dar keturi asmenys, kurie neturėjo teisės vairuoti transporto priemonių.

Gegužės 1-3 d. Telšių apskr. VPK užregistruoti eismo įvykiai:

Gegužės 1 d., 21.56 val., Telšiuose, Rambyno g., automobilio vairuotojas, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio ir atstumo, atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį 2002 metų laidos automobilį „MG ZR“, o šis nuo smūgio trenkėsi į priešais jį stovėjusį 1999 metų laidos automobilį „Land Rover Discovery“. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti automobilai, eismo įvykį sukėlęs asmuo pasišalino.

Siekiant užtikrinti savo ir kitų eismo dalyvių saugumą, policijos pareigūnai ragina gatvėse ir keliuose elgtis atsakingai, nevairuoti transporto priemonių išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių bei psichotropinių medžiagų, nepažeidinėti kitų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Telšių apskr. VPK informacija