Jaunieji gamtos mylėtojai iškėlė 88 inkilus

0
101

Penktadienį Žemaitijos kaimo muziejuje vyko gražus jaunųjų gamtos mylėtojų ir miškininkų renginys, kurio metu buvo iškelti 88 inkilai paukščiams. Susirinkusiuosius pasveikino ir pirmąjį inkilą iškėlė Telšių rajono savivaldybės meras Valdemaras Ramšas.

Renginyje dalyvavo ne tik Telšių miesto, bet ir rajono mokyklų moksleiviai, Jaunieji miško bičiuliai, Vaikų globos namų auklėtiniai. V. Borisevičiaus, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijų, Nevarėnų, Žarėnų „Minijos“ vidurinių mokyklų, Kaunatavos, Viešvėnų pagrindinių mokyklų vaikai savo rankomis, visą mėnesį gamino inkilus, kuriuos, padedami miškininkų, sukėlė Žemaitijos kaimo muziejaus teritorijoje.

Sudarytos komisijos sprendimu buvo išrinkti funkcionaliausi, meniškiausi ir labiausiai atitinkantys nustatytus reikalavimus inkilai. Juos meistravusiems vaikams įtektos dovanos. Po sunkių inkilų kėlimo darbų visi šventės dalyviai buvo vaišinami karšta arbata ir saldumynais, pranešė Jurgita Armalienė, Telšių rajono savivaldybės mero patarėja ryšiams su visuomene. Autorės nuotrauka.

Telšių.info