Jaunuoliai girtavo laiptinėje

0
48

Sausio 26 d. 14.35 val. užregistruotas pranešimas, kad laiptinėje jaunuoliai vartoja alkoholinius gėrimus, triukšmauja. Nuvykus surasti 3 jaunuoliai, kurie gėrė laiptinėje alkoholinius gėrimus, pristatyti į VPK. Nustatyta, kad tai: R. S., gimęs 1990 m., nustatytas vidutinio (1,76 prom.) laipsnio girtumas; I. S., gimęs 1993 m., nustatytas lengvo (0,75 prom.) laipsnio girtumas ir septyniolikmetis D., nustatytas lengvo (1,17 prom.) laipsnio girtumas. Surinkta medžiaga administracinėms teisenoms pradėti pagal ATPK 178 str.

Kiti įvykiai

Sausio 26 d. 16.45 val. Telšiuose, Naujojoje gatvėje sulaikyta D. P., gimusi 1965 m., gyv. Telšių r.,  Rainiuose, kuri striukės rankovėje nešėsi 0,5 litro talpos butelį su skysčiu, turinčiu specifinio naminės degtinės kvapo. Surinkta medžiaga administracinei teisenai pradėti pagal ATPK 177 str.

Sausio 26 d. 18.41 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Masčio gatvėje guli vyras. Į VPK pristatytas A. P., gimęs 1959 m., gyv. Telšiuose, Masčio g., nustatytas sunkaus (2,81 prom.) laipsnio girtumas, surinkta medžiaga administracinei teisenai pradėti.

Sausio 26 d. 23.14 val. užregistruotas pranešimas, kad Respublikos gatvėje, prie baro ,,Bangelė“ guli neblaivus vyras. Nuvykus nurodytu adresu, asmuo buvo pastebėtas einantis Respublikos gatve. Priėjus prie jo bei pabendravus vyras paaiškino, kad yra neįgalus ir eina namo. Asmenybė nustatyta,  buvo suteikta socialinė pagalba, t. y. parvežtas į namus Gedimino g.

Sausio 27 01.03 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Kalno g. pranešėjos kaimynai garsiai klausosi muzikos, triukšmauja. Nuvykus nurodytu adresu ir įėjus į laiptinę girdėjosi triukšmas, garsi muzika. Buto duris atidarė pilietis, kuris teigė, kad yra buto savininkas. Paprašius pateikti asmens dokumentą jis atsisakė, pradėjo agresyviai elgtis, keiktis, plūst necenzūriniais žodžiais pareigūnus. Vyras buvo sulaikytas ir pristatytas į VPK asmenybės nustatymui. Paaiškėjo, kad tai E. D., gimęs 1993 m., registruotas Telšių r. savivaldybėje, nustatytas 2.33 promilių girtumas. Vedant asmenį į laikino sulaikymo kamerą, jis vėl pradėjo įžeidinėti pareigūnus necenzūriniais žodžiais.  Uždarytas laikino sulaikymo patalpoje, ėmė daužyti rankomis ir kojomis grotas, garsiai šaukti, todėl teko panaudoti spec. priemonę – antrankius.

 

Telšių.info