Joninės Šventojoje sieks naujo rekordo

0
77

 

joninės 2Birželio 23-24 d. Šventoji vėl kviečia paminėti Joninių šventę prie jūros. Renginai vyks naujoje vietoje – Šventosios uosto teritorijoje, netoli upės bei senojo jūros tilto. Numatoma daugiau dėmesio skirti sveikatingumui ir sportui, bet nepamiršti ir tradicinių pramogų.

joninės šventojiBirželio 23 d. nuo 19 val. žiūrovus linksmins Palangos kolektyvų koncertas, bus sveikinami Jonai ir Janinos, įžiebiamas Joninių laužas, pinami ir plukdomi vainikėliai, vyks linksmos paparčio žiedo paieškos bei žaidimai. Apie 21 val. scenoje pasirodys – Rūta Ščiogolevaitė ir Pauliaus Zdanavičiaus gyvo garso grupė su legendinės dainininkės Tina Turner projektu, žiūrovai išgirs ir lietuviškas R. Ščiogolevaitės dainas. Koncertą vainikuos šventinis fejerverkas.

IMG_1099Birželio 24 d. nuo 10 val. pirmą kartą  įvyks Lietuvos Olimpinio komiteto programos „Išjudink save“ remiamas festivalis „1000 saulių“. Ryte visų laukiame SC „Energetikas“ mankštoje prie jūros, o 12 val. vasaros saulėgrįžos proga kviečiame siekti rekordo atliekant jogos saulės pasveikinimus. Pratimus galėsite išmokti festivalio metu, 11 val., arba išvysti internetiniame puslapyje – facebook.com/1000sauliu. Vėliau bus galima išbandyti įvairius jogos būdus: juoko, akių, jin, jogą ore ir kitus. Mažųjų žiūrovų taip pat laukia speciali programa – specialūs sporto užsiėmimai, vaikų laisvalaikio klubo „Debesiukas“ kūrybinės dirbtuvės, mokslinis šou „Atradėjas“. Renginiai ne tik prie jūros – 17 val. atsinaujinusiame Žemaičių Alkos kalne vyks terapinių garsų meditacija, o birželio 25 d. 10 val. norintys galės sudalyvauti jogos pamokoje poilsio namuose „Tomkuva“. Festivalyje planuoja dalyvauti profesionalūs jogos mokytojai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. 19 val. numatomas specialus muzikinis pasirodymas – „Skrydis su hangu“ kartus su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu, koncerto metu bus galima išgirsti įmantrų, išskirtinio garso  instrumentą „hangą“. Vakarą užbaigs „M.A.M.A.“ apdovanojimuose sužibėjusios ir itin linksmos grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodymas bei simbolinis 9 kvadratinių metrų dydžio saulės ženklo įžiebimas.

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

1317joninėsn