Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

0
124

juvelyrikaRenkantis vestuvinius žiedus ne vieniems jauniesiems iškyla daugybė sunkumų. Kaip gi išsirinkti pačius gražiausius ir labiausiai tinkančius? Pradėjus jų ieškoti susiduriama su gausia įvairove. Juvelyrai žiedus padaro blizgius, matinius, maišytų faktūrų, su akutėmis bei išraižymais. Taip pat galima rinktis iš geltono, balto, raudono aukso ir jų derinių. Tiksliai žinant savo poreikius, paieškas galima gerokai sutrumpinti. Pateiksime keletą vertų dėmesio patarimų, kurie padės sutaupyti laiko ir leis greičiau išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus. O įmones, kurios jums žiedus pagamins ir parduos, rasite paspaudę šią nuorodą.

Prieš renkantis vestuvinius žiedus pagalvokite apie tai, ar juos mūvėsite kiekvieną dieną ar tai bus tik papuošalas įvairių švenčių proga. Tai daro įtaką šio vestuvinio atributo formai ir dizaino subtilybėms. Tiems, kurie žiedą ruošiasi nešioti kasdien, juvelyrai siūlo rinktis paprastą, klasikinį, be ypatingų graviravimų ar atsikišusių detalių, neaštrių briaunų papuošalą. Dėl praktiško ir patogaus naudojimo bene visose juvelyrinių dirbinių parduotuvėse galima rasti klasikinio tipo, lygių, siaurų vestuvinių žiedų. Jei žiedo paviršius matinis, ar nelygus praėjus metams ar net mažiau, gali tekti vėl kreiptis į juvelyrą, kad jis gražintų pradinę žiedo išvaizdą. Taigi, svarbu pagalvoti ar turėdami puošnų ir įmantrų žiedą galėsite skirti pakankamai dėmesio jo priežiūrai ir atnaujinimui. Svarbu prisiminti ir tai, kad laikui bėgant žiedai dėvisi. Mūvint juos kasdien ir dirbant įvairius darbus žiedai patirs tam tikrą aplinkos poveikį: matiniai ims blizgėti, blizgūs taps matiškesni, atsiras įbrėžimų. Susibraižymams didelę įtaką daro ir žiedo storis bei forma. Mažiausiai susibraižo ploni klasikinio modelio vestuviniai žiedai, kurie yra šiek tiek įgaubti į vidų.

Kiekvienas turėtų pasirūpinti ir tuo, kad vestuviniai žiedai būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs. Masyvus, storas žiedas, nors ir gerai matomas ir išsiskiriantis, tačiau dažniausiai nepraktiškas – jis sukelia nepatogumų suglaudžiant rankos pirštus. Vis dėlto, sekant mados tendencijas bei norint išsiskirti dažnai perkami dideli žiedai, nors smulkesni yra daug praktiškesni ir patogesni.

Reikėtų pagalvoti ir apie tai, kad bėgant laikui gali atsirasti papildomų aplinkybių į kurias būtina atsižvelgti. Pavyzdžiui, vyrai po vestuvių dažnai priauga svorio, o moterims laukiantis įprastai ne tik pasikeičia jų kūno linijos, bet taip pat ir pirštų apimtis. Dėl šių priežasčių žmonės dažnai kreipiasi į juvelyrus, kad šie sumažintų ar padidintų žiedus. Jei žiedas ypač įmantrus ir sudėtingas, turi daugybę akučių, tai tokia procedūra būna labai sudėtinga arba netgi negalima.

Kai galų gale išsirinksite savo svajonių žiedus, rekomenduojama su savo antrąją puse parepetuoti žiedų sumainymo ceremoniją. Tokiu atveju būsite tikri, kad per vestuves turėdami šiek tiek įgūdžių ir praktikos viską atliksite kuo puikiausiai.

Nepaisant šių patarimų, svarbiausi atsiminti tai, kad visai nesvarbu kokio sudėtingumo ar prašmatnumo yra vestuvinis žiedas. Svarbu nepamiršti jo tikrosios reikšmės, simbolizuojančios gyvenimą kartu, be kliūčių ir nelygumų, neturintį pradžios ir pabaigos.