Kalėdinė gerumo akcija

0
65

Paskutinį liturginių metų sekmadienį, prasidėjo Advento laikas, kviečiantis nurimti, pabūti susikaupimo tyloje bei pasirengti naujai išgyventi šv. Kalėdų ir ateinančių Naujų metų laukimą.

Šis gražus laikas skirtas ne tik apmąstymams, pabuvimui su savimi, bet ir dėmesio skyrimui mus supančiai aplinkai ir žmonėms, kurių daliai gyvenimas skyrė didesnius išbandymus bei sunkumus. Jiems reikalingas padrąsinantis šiltas žodis, dėmesys ir parama.

Tad nelikime nuošalyje, pasidalinkime gerumu vieni su kitais. Aplankykime šalia esančius vienišus ar sunkiai gyvenančius mūsų bendruomenės narius, papuoškime jų kalėdinį stalą, sušildykime dėmesiu ir kartu įsijunkime į Kalėdinę gerumo akciją.

Kviečiame visus dalyvauti Telšių mieste ir rajone vyksiančiuose renginiuose ir prisidėti prie kalėdinių dovanėlių, skirtų vienišiems senyvo amžiaus, neįgaliems, likimo negandų ištiktiems žmonėms bei vaikams. Dovanėles galite perduoti Telšių socialinių paslaugų centro darbuotojams (Karaliaus Mindaugo g. 36, Telšiai, 208 kab.) ar Telšių dienos centro darbuotojams (Rambyno g. 24, Telšiai). Taip pat galite pervesti norimą sumą į Telšių socialinių paslaugų centro sąskaitą (Nr. LT 264010042800180491, įm. k. 180890668, mokėjimo paskirties laukelyje įrašoma „Kalėdinei gerumo akcijai“). Informacija teikiama tel. nr. 51135, 51136, 8 686 98221.

Gerumas ir dėmesys, atiduotas šiandien, dešimteriopai sugrįš rytoj.

Valdemaras Ramšas Telšių Savivaldybės meras