Kas ketvirtas Lietuvos gyventojas trokšta tapti savo gyvenimo kūrėju

0
111

sa_andreBeveik trečdalis (28 proc.) šalies gyventojų siekia tapti sėkmingais, rodo naujojo asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir tyrimų bendrovės apklausa. Kas ketvirtas Lietuvos gyventojas trokšta tapti savo gyvenimo kūrėju.

„Mokymus šalyje rengiame jau dvidešimt metų. Šiandien visus mokymus suvienijome bei įkūrėme asmeninio augimo mokymų centrą, kuriame siūlysime tobulėti vyrams ir moterims, gerinti porų santykius, ugdyti emocinį intelektą, siekti sėkmės. Tai darome todėl, kad visuomenėje vis labiau justi, kad žmones reikia mokyti ne tik mokyklos ar universiteto programose įrašytų dalykų, bet ir suteikti žinių apie tai, kaip tapti laimingiems bei pasiekti to, ko iš tiesų trokštame“, – teigia asmeinio augimo mokymų centro įkūrėjas, emocinio ir dvasinio intelekto mokymų pradininkas Lietuvoje Rimvydas Židžiūnas.

Pasak kitos mokymų centro įkūrėjos Andrės Amiyos Pabarčiūtės, turėdami tinkamus įrankius, žmonės gali tapti geriausia savęs versija, o ne pasąmoningai gyvenimą kurti pagal visuomenės lūkesčius. Sąmoningas savo gyvenimo kūrimas atskleidžia žmonių potencialą. Galima sakyti, kad jie ima gyventi harmoningiau, atranda taiką su savimi ir pasauliu, o tuomet, kaip šio būvio simptomai, žmones ima lydėti sėkmė, laimės jausmas, meilė sau ir kitiems.

Tai patvirtina ir š. m. liepą Lietuvoje vykdyta apklausa, kurios tikslas buvo sužinoti, kokios asmeninio ir dvasinio tobulėjimo temos šalies gyventojams yra svarbios. Pagal tyrimo duomenis, daugiau kaip ketvirtadaliui respondentų (28 proc.) svarbiausia, kaip būti sėkmingais, tuo tarpu 25 proc. apklaustųjų išreiškė norą išmokti, kaip būti savo gyvenimo kūrėju.

Remiantis tyrimu, 20 proc. gyventojų rūpi semtis žinių, kaip būti laimingais, tuo tarpu kiek mažiau respondentų – 18 proc. siekia išmokti būti laimingais poroje.

Per metus – beveik 2 tūkst. valandų mokymų

Lektorių duomenimis, per dvidešimt metų veiklos jų seminaruose dalyvavo daugiau nei 5 tūkst. žmonių, per metus jie išdėsto 1640 val. seminarų, o kasmet po 100 studentų pradeda ar tęsia ilguosius mokymus.

Naujasis asmeninio augimo mokymų centras siūlys Emocinio intelekto lavinimo, itin populiarius trijų metų trukmės ir trumpuosius „Moters Magijos Mokyklos“ kursus, ilgalaikius porų mokymus „Amžinas medaus mėnuo kartu“, Rimvydo Židžiūno kursą vyrams „Kūrėjo kodas“, Ingos Jablonskės autorines „Įkvėpimo dirbtuves“, meninio, muzikinio, edukacinio projekto „Amiya Inspiration“ renginius bei seminarus.

R. Židžiūnas yra išleidęs knygą „Gyvenimo kūrėjas“, tuo tarpu Andrė Pabarčiūtė yra užpernai pasirodžiusio bestselerio „Moters magijos mokykla“ autorė. A. Pabarčiūtė taip pat yra dainininkė, atlikėja, autorė, pernai sukūrusi tarptautinį projektą „Amiya Inspiration“, bei šiuo pseudonimu išleidusi muzikos albumą „The Goddess“, kurio vienas bendraautorių buvo grupės Enigma prodiuseris Jens Gad.