Ūkio bankas mažina kreditų palūkanas

0
64

Ūkio bankas sumažino palūkanas vartojamiesiems kreditams. Po šio pakeitimo Ūkio banko vartojimo kreditų palūkanos tapo vienomis mažiausių Lietuvos rinkoje. Geriausias paskolų sąlygas bankas pasiūlys savo esamiems klientams.

Ūkio banke klientai gali gauti vartojamąją paskolą, kurios palūkanos – nuo 7 proc. skolinantis eurais ir nuo 9 proc. skolinantis litais.

„Paskolų sąlygas geriname siekdami skatinti vidaus vartojimą. Žengiame tokį žingsnį tikėdami, kad gerinamos paskolų sąlygos leis Lietuvos žmonėms pozityviau žvelgti į savo finansinę situaciją ir drąsiau įsigyti daiktų ar paslaugų, kurie būtini jų gyvenimui“, – teigia Ūkio banko valdybos pirmininkas Gintaras Ugianskis.

Jis sako manąs, kad vartojamosios paskolos turi tapti akstinu išjudinant dėl krizės sustingusią vartojimo rinką, kuomet žmonės apsiribojo tik būtiniausiais pirkiniais, abejodami savo galimybėmis prisiimti finansinių įsipareigojimų.

G.Ugianskis pabrėžė, kad mažindamas vartojimo paskolų palūkanas Ūkio bankas ypatingą dėmesį skirs lojaliems banko klientams. Mažiausias palūkanas bankas nustato tiems klientams, kurie jau naudojasi Ūkio banko paslaugomis: turi Ūkio banko mokėjimo kortelę, naudojasi elektroninės bankininkystės sistema Eta banku, turi indėlį, naudojasi tiesioginio debeto paslauga ir t.t. Už kiekvieną Ūkio banko paslaugą, kuria naudojasi klientas, palūkanoms suteikiama 0,1-1 proc. nuolaida. Lojaliems Ūkio banko klientams vartojimo kredito palūkanos gali sumažėti 1,5 proc. ir siekti 7 proc., praneša AB Ūkio bankas.

 

 

Telšių.info