Ūkio bankas skatins Telšių vaikus taupyti

0
81

kiaule-taupykleArtėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai, Ūkio bankas, siekdamas išmokyti ir paskatinti Lietuvos vaikus taupyti, kviečia tėvelius, senelius ar kitus giminaičius padėti kaupiamąjį indėlį vaikui ir taip sudaryti jam galimybę patogiau ir greičiau taupyti savo svajonei. Akcijos metu, birželio 1-17 d., vaikams iki 14 m. Ūkio bankas dovanos specialias taupykles, kuriose jie galės taupyti pinigus ir jais vėliau papildyti savo kaupiamąjį indėlį.

„Puiku, jeigu taupymo įpročiai vaikui yra diegiami nuo mažų dienų – prie to siekiame prisidėti ir mes. Kviečiame vaikus pagalvoti apie tai, kokiam tikslui jie norėtų susitaupyti ir tikslingai to siekti. Vieni vaikai norės įsigyti kokį nors daiktą, kiti galbūt svajoja apie studijas užsienyje – kokios bebūtų svajonės, tikslingas taupymas suteikia daug daugiau garantijų, jog jas iš tiesų pavyks įgyvendinti“, – sako Ūkio banko Produktų plėtros departamento direktorė Balanda Bradulskienė.

Nuo birželio 1 iki 17 d. tėvai, seneliai ar kiti asmenys bet kuriame Ūkio banko skyriuje galės padėti kaupiamąjį indėlį vaikui, kuris dovanų gaus taupyklę. B. Bradulskienės teigimu, kaupiamasis indėlis – labai patogus taupymo būdas, kuomet suaugusieji nori ne tik skirti tam tikrą sumą savo vaikui, bet ir prisidėti prie savo atžalų taupymo įgūdžių formavimo bei finansinės atsakomybės skatinimo. Kaupiamasis indėlis yra patogus tuo, jog jį bet kada galima papildyti nemokamai bet kokio dydžio suma. Tokiu atveju, susitaupęs pinigų, ir pats vaikas galės prisidėti prie savo svajonės įgyvendinimo, įnešdamas savo sukauptą sumą į kaupiamojo indėlio sąskaitą. Minimali pradinė indėlio suma Ūkio banke – 200 litų.

„Siekdami taupymo procesą vaikams padaryti įdomesnį, akcijos metu kiekvienam vaikui, kuriam bus padėtas indėlis, dovanosime po taupyklę, kurioje jis galės taupyti pinigus savo svajonei, o sutaupęs tam tikrą sumą, – ateiti į Ūkio banką ir papildyti savo kaupiamąjį indėlį“, – sakė B. Bradulskienė.

Ūkio bankas yra pirmasis komercinis bankas Lietuvoje, jau trečią dešimtmetį teikiantis patikimas paslaugas plačiame nuosavame klientų aptarnavimo tinkle, kurį sudaro 60 padalinių visoje šalyje. Be to, Ūkio banko mokėjimo kortelės aptarnaujamos 266 bendrojo tinklo bankomatų ir 33-uose Lietuvos pašto skyriuose.

Telšių.info