Krepšinio turnyro „Kai mūsų širdys plaka išvien“ finalas

0
42

IMG 8500Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos miestelį ir Platelius rinkosi vaikai iš visos Lietuvos t.y. 54 savivaldybių. Čia vyko jau tradicija tapusio Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuojamo vaikų gatvės krepšinio turnyro „Kai mūsų širdys plaka išvien” finalas.

Baigiamajame renginio turnyre jaunųjų krepšininkų komandos su savo miestų ir rajonų atributika, lydimos Plungės rajono Platelių meno mokyklos orkestro, žygiavo į Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos stadioną, kuriame vyko renginio atidarymas bei komandų pristatymas. Telšių rajono savivaldybei atstovavo 2 krepšininkų komandos, nugalėjusios pirmajame etape. Plateliuose dėl geriausiojo Lietuvoje vardo su pajėgiausiomis Lietuvoje vaikų krepšinio komandomis įnirtingai rungėsi A. Urbonas, J. Siminauskas, M. Stonkus, L. Ronkys (7-12 m. amžiaus grupėje) bei Š. Raugas, A. Kazlauskas, M. Šalkauskis, D. Daubaris (13-16 m. amžiaus grupėje). Draugiškai pažaidus krepšinį, nepatekusios į finalą komandos turėjo galimybę pažaisti futbolą, pasimokyti jo subtilybių.

Pasibaigus žaidynėms, renginio dalyviai išskubėjo prie Platelių Jachtklubo, kur buvo vaišinami kareiviška koše. Jaunieji krepšininkai galėjo kartu pasimankštinti su 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių „ŠIAULIAI 2012″ simboliu „ŠAULIUKU”, stebėti Garbės sargybos kuopos pasirodymą, apžiūrėti karinius ginklus, dalyvauti policijos prevencinio autobuso ir policijos simbolio „Amsio” prezentacijose, maudynėse Platelių ežere.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti renginio organizatorių įsteigtais prizais (kamuoliais, marškinėliais, pakabukais) ir padėkos raštais. Taip pat už sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimą bei sveikos gyvensenos propagavimą Sveikatos apsaugos viceministro Audriaus Klišonio padėkos raštais buvo apdovanoti Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius Aurelijus Laurinavičius, Telšių rajono meras Vytautas Kleiva bei administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

IMG 8487IMG 8487