Kviečiame į velykinę mugę Telšiuose

0
37

Kovo 28-29 d., Turgaus a. 7,  mugių organizatoriai www.mugiucentras.lt, rengia velykinę  mugę.
Mugėje lengvai išsirinksite ir gardumynų šventiniam stalui – nuo tradicinių šventinių meduolių ar mėsos gaminių, iki rytietiškų dar neragautų saldumynų.

Namų jaukumui originalių gaminių pasiūlys ir Lietuvos bei kaimyninių šalių tautodailininkai ir amatininkai. Įvairiausios interjero detalės, Velykinė atributika, natūralūs mediniai žaislai mažiesiems. Pavasaris puikus laikas atnaujinti ir garderobą – mugėje išsirinksite tiek aksesuarų, tiek jaukių drabužių visai šeimai. Renginyje savo augalus pristatys medelynų darbuotojai. Įsigysite ne tik dekoratyvinių ar sodo augalų, išgirsite profesionalų patarimus, kaip prižiūrėti aplinką ir ją puoselėti.

Tautinio paveldo produktai – nustatyta tvarka sertifikuoti tradiciniai gaminiai pasižymintys istoriškai Lietuvoje ar jos atskirame etnografiniame regione susiformavusia produkto tradicine forma, sudėtimi ir kitais specifiniais kokybiniais ypatumais. Tai nemasinės gamybos maisto gaminiai, pagaminti iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybės savybes ir sudėtį. Tokių produktų mugėje bus apstu, nuo tradicinių šventinių meduolių, iki mėsos gaminių. Žuvies mėgėjai taip pat ras ko paskanauti, rūkyta žuvis iš toli vilios savo kvapu. Smaližių lauks fotogeniškiausiu desertu pripažinti burbuliniai vafliai ir kiti gardumynai, o gurmanų atstovai be abejonės džiaugsis brandintai obuolių ar ožkos pieno sūriais.

Ir tai tikrai ne viskas, į Telšius atvyks būrys dalyvių iš visos Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Ukrainos, kuriuos sunku išvardinti. Užsukite, pamatykite savo akimis ir susipažinkite!

Renginys vyks:

kovo 28 d. 9:00 – 18:00 val.

Kovo 29 d. 9:00 – 16:00 val.