Kviečiame į susitikimą su policijos generaliniu komisaru

0
26

Kviečiame visų regioninės žiniasklaidos priemonių vadovus, žurnalistus, ar atstovus    2012 m. kovo 14 d. 11 val. atvykti į Policijos departamento 1 aukšto salę (Saltoniškių g. 19, Vilnius) susitikti su policijos generaliniu komisaru Sauliumi Skverneliu ir jo pavaduotojais Algirdu Stončaičiu ir Renatu Požėla.

Susitikimo tikslas – aptarti šalies policijos ir regioninės žiniasklaidos bendradarbiavimą, išsakyti egzistuojančias problemas, ieškoti bendradarbiavimo tobulinimo būdų ir priemonių.

Susitikime dalyvaus policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, Policijos departamento Komunikacijos skyriaus darbuotojai.

Po susitikimo, pageidaujantys turės galimybę apsilankyti šalia įsikūrusiame Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centre ir susipažinti su šio centro atliekamais tyrimais ir galimybėmis.

Prašome Jūsų iki š. m. kovo 9 d. el paštu ramunas.matonis@policija.lt“>ramunas.matonis@policija.lt, arba žemiau nurodytais telefonais informuoti apie savo dalyvavimą šiame susitikime. Jei turite kažkokių klausimų, temų, kurioms reikėtų išankstinio mūsų pasirengimo, maloniai prašome juos atsiųsti Policijos departamento Komunikacijos skyriui tuo minėtu el. paštu.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.