Įkvėpti sirgalių Telšių krepšinio komanda pateko į RKL pusfinalį

0
69

DSC 5875Praeitą savaitgalį vyko Lietuvos Regionų krepšinio lygos ketvirtfinalio susitikimai. Telšių krepšininkų laukė sunkus Raseinių komandos, laikomos šios poros favorite, egzaminas. Reguliaraus sezono metu „Rasai“ namuose laimėjo visas žaistas rungtynes. Ketvitfinalio serijoje buvo rungtyniaujama iki 2 pergalių.

Šešios pavyzdinio krepšinio minutės Raseiniuose

Penktadienį didžiuliu autobusu į Raseinius kartu su Telšių komanda išvyko ir apie 20 sirgalių, apsiginklavusių dūdomis ir vėliavomis. Nors puikioje „Karpynės“ salėje susirinko apie 300 vietinės komandos gerbėjų, jau nuo pirmų susitikimo minučių būrelis telšiškių sukėlė tokį triukšmą, kad Telšių komanda pasijuto lyg namuose, o „Rasai“ išvykoje.

Įkvėpti sirgalių, Telšių „Telšiai“ rungtynes pradėjo įspūdingai. Varžovus sukaustė mūsų komandos gynyba, o telšiškių puolimas buvo idealus. Šeštą pirmojo ketvirčio minutę švieslentėje rezultatas 19:2.

Kaip vėliau pripažino Raseinių komandos treneris –tai buvo tikras nokautas. Vėliau varžovai pradėjo mažinti skirtumą ir titaniškų pastangų dėka trečio kėlinuko pabaigoje komandas skyrė vos 2 taškai. Bet tai buvo viskas ką galėjo padaryti raseiniškiai. „Telšiai“ buvo pajutę pergalės kvapą ir vėl nutolo nuo varžovų bei laimėjo pirmą susitikimą rezultatu 84:68.

Telšių SRC sporto salė to dar nematė

Sekmadienį Telšiuose įvyko antrosios rungtynės. Jau gerokai prieš susitikimą apdairesni Telšių komandos sirgaliai skubėjo užsiimti vietas. Prasidėjus rungtynėms, salė buvo sausakimša., o varžovams kontroliuojant kamuolį kurtinantis triukšmas buvo toks, kad komandų treneriai savo komandoms vadovavo tik sutartiniais gestais, negalėjo susikalbėti ir rungtynių sekretoriatas.

Šios rungtynės vyko labai atkakliai. Po pirmo kėlinuko telšišikiai turėjo 5 taškų, o po antro ketvirčio tik dviejų taškų pranašumą. Antroje susitikimo pusėje raseiniškiai lipo ant kulnų Telšių komandai ir paskutinio ketvirčio pabaigoje panaikinę 14 taškų deficitą priartėjo iki 3 taškų. Tada inciatyvos ėmėsi Telšių komandos įžaidėjas Rokas Danielius. Jis iš eilės pelnė 10 taškų ir palaidojo Raseinių komandos svajones kovoti dėl RKL medalių. Galutinis rezultatas 77:66 ir mes toliau kovoje dėl RKL apdovanojimų.

Trakų „Trakai“-grėsmingas varžovas

Pusfinalyje telšiškiai susitiks su reguliaraus sezono nugalėtoja-Trakų komanda, 24 pergalės ir 2 pralaimėjimai. Serijoje žaidžiama iki 3 pergalių. Penktadienį „Telšiai“ kartu su sirgaliais vyksta į Trakus. Atsakomosios rungtynės kovo 24 d.(sekmadienį) 14 val. Telšių SRC, Birutės 60.

Ateik ir palaikyk savo miesto komandą – tai mus užveda pergalėms!