Meras rado trūkumų eksplotuojant miesto autobusus

0
38

merasTelšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, kartu su miesto seniūnu Kaziu Lečkausku ir UAB „Telšių autobusų parkas“ direktoriumi Petru Ročiumi sėdo į maršrutinį miesto autobusą. Trys vadovai kartu apžiūrėjo autobusų stoteles, laukimo paviljonus, informacines lenteles su autobusų grafikais.

Kol laukė atvykstančio autobuso, vadovai apžiūrėjo laukimo paviljoną, esantį netoli autobusų stoties. Deja, daugumoje tokių paviljonų kaip šis, reikia remontuoti stogus, lopyti šonus. Miesto seniūnija suremontavo ir nudažė stotelių suolelius. Bet informacinės lentelės su autobusų grafikais dažnai yra ne pačioje patogiausioje vietoje. Todėl V. Kleiva pasiūlė autobusų tvarkaraščius prikabinti tiesiog ant pačių paviljonų sienelių išorinėje ir vidinėje pusėse.

Kaip ir kiekvienas keleivis, taip ir meras Vytautas Kleiva, įlipęs į autobusą nusipirko bilietą ir, važiuodamas autobusu, pabendravo su keleiviais. V. Kleiva pripažino, jog tikrai senokai buvo važiavęs miesto maršrutiniu autobusu ir buvo maloniai nustebintas, kad didžiulis autobusas vidurdienį buvo pilnas. Paklausti, ar patenkinti miesto autobusais žmonės teigė, kad autobusais važiuoti galima, tik ne visuomet jie atvažiuoja tiksliai pagal grafiką. Tačiau meras pats įsitikino, kad vienoje stotelėje įlipant dešimčiai keleivių vairuotojas užtrunka ilgiau, kol parduoda bilėtėlius, o kitoje – keleiviai tik išlipa, todėl tiksliai laikytis grafiko vairuotojui yra sunku.

Važiavimas miesto autobusu realiai parodė merui visus smulkius trūkumus, kuriuos seniūnija, kartu su autobusų parku, greitu laiku pašalins, praneša Telšių rajono savivaldybės mero patarėja Jolanta Juozapavičienė.

Telšių.info