Meras su investuotojais lankėsi Ūkio ministerijoje

0
51

Susitikimas-su-investuotojaAntradienį Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva kartu su verslininkais iš Ukrainos susitiko su ūkio viceministru Kęstučiu Trečioku. Susitikime taip pat dalyvavo Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorė Virginija Jasevičienė.

Tai jau antrasis Vinogradivo vietos plėtros agentūros direktoriaus Volodymyr Schevchuk ir Ukrainos farmacinės kompanijos atstovo Nikolai Huminiuk vizitas Telšiuose. Verslininkai planuoja statyti naują farmacijos gamyklą Baltijos regione. Šį kartą verslininkai atvyko su dar vienu potencialiu investuotoju, kuris domėjosi bioetanolio gamyklos perspektyvomis. Telšių mieste bioetanolio gamyklos statyba dėl užsakovų ir rangovų teisminių ginčų jau keletą metų sustojusi. Į gamyklą investuota per 47 mln. Lt. Verslininkas domėjosi, kokie darbai atlikti, ir svarsto galimybę perpirkti statomą gamyklą bei tęsti projektą.

Susitikimo metu viceministras Kęstutis Trečiokas informavo, kad ministerija didina investicijas į regionus, tam parengta speciali programa. Viceministras taip pat atsakė į verslininkų pateiktus klausimus.

Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva pažadėjo visapusiškai pagelbėti verslininkams, jei jie nuspręs plėtoti verslą ir kurti naujas darbo vietas Telšiuose, praneša Jurgita Armalienė Mero patarėja ryšiams su visuomene.

Telšių.info