Mieste dar vienas operatorius teiks 4G LTE interneto paslaugas

0
40

internetasAB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) pradeda teikti 4G LTE interneto paslaugas Klaipėdoje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Alytuje ir Anykščiuose. Nuo šiol nurodytuose miestuose MEZON klientai galės naudotis spartesniu ir kokybiškesniu 4G LTE interneto ryšiu. Paslaugų kokybinį šuolį įmonė pažymi ir bendru MEZON įvaizdžio virsmu: nuo šiol prekės ženklas MEZON dar dinamiškesnis ir ryškesnis.

„2009 metais į mobiliojo interneto rinką atėjęs Telecentras skaičiuoja septintus metus kai pradėjo teikti 4G mobiliojo interneto paslaugas Lietuvoje. Jau tada įmonė įžvelgė didelį mobiliojo duomenų perdavimo paslaugos potencialą ir pradėjo specializuotis interneto paslaugose. Investicijos į tinklo modernizavimą ir 4G LTE tinklo diegimas – natūralus Telecentro veiklos etapas siekiant užtikrinti interneto MEZON paslaugų kokybę ir pateisinti klientų lūkesčius. Įmonės strateginis tikslas – išlikti patikimu interneto tiekėju siūlant vartotojams kokybišką ir greitą interneto ryšį. Todėl džiaugiamės, kad 4G LTE diegimo darbai vyksta sėkmingai ir šiame etape esame pasirengę sklandžiai vartotojų migracijai į naują tinklą”, – teigia Remigijus Šeris, Telecentro generalinis direktorius.

2016 m. įmonė planuoja toliau modernizuoti savo tinklą ir kitų Lietuvos miestų gyventojams pasiūlyti 4G LTE interneto paslaugas.

„Vartotojų poreikiai sparčiai auga, o spartus internetas jau seniai tapo gyvenimo kasdienybės dalimi. MEZON vartotojas vidutiniškai per mėnesį atsisiunčia 30 GB, o išsiunčia – 4 GB. Visuomet siekėme, kad kliento poreikiai nebūtų varžomi: tai jo pasaulis ir jo taisyklės. Todėl, kaip ir anksčiau, teiksime interneto paslaugas neribodami duomenų nei dieną, nei naktį ir su dar didesne sparta. Be to, klientams bus sudarytos sąlygos patiems susidaryti interneto planą pagal individualų poreikį. Turėdami mūsų paslaugą klientai galės nevaržydami savęs naudotis internetu tiek mieste, tiek namuose be jokio galvojimo apie skirtingų interneto tiekėjų sąskaitas, paslėptas duomenų vartojimo sąlygas ar nemokamų WiFi zonų paiešką. Naujausi pasiūlymai klientams bus pristatyti jau šiandien”, – pažymi R. Šeris.

Atnaujintas interneto paslaugų tiekimas LTE tinkle neapsiriboja tik naujais pasiūlymais klientams. MEZON vartotojams prisistato nauju įvaizdžiu ir atsinaujinusiu prekės ženklu, kurio įkvėpimo šaltinis – internetas, jo herojai, socialinių tinklų žvaigždės, folkloru tapę vaizdai bei frazės. Nuo šiol prekės ženklas MEZON toks pats beprotiškas ir neribotas, kaip ir internetas – ryškus, dinamiškas, įvairiaspalvis, kuriame nutrinamos bet kokios ribos tarp skaitmeninio pasaulio ir realybės.

Vaida Burvienė
Komunikacijos vadovė