Naktį Telšiuose tarp sutuoktinių kilęs konfliktas baigėsi 4160 vienetų kontrabandinių cigarečių konfiskavimu

0
31

policija-telsiuSausio 18-osios naktį, apie 3.18 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie Telšiuose, Žemaitės g., bute laikomas kontrabandines cigaretes. Kaip pasakojo po konflikto su sutuoktiniu į policiją paskambinusi 34 metų moteris, vyras kontrabandą ketina slėpti, tad ragino paskubėti.

Mieste patruliavusiam ir viešąją tvarką prižiūrėjusiam Viešosios tvarkos skyriaus patrulių ekipažui nuvykus nurodytu adresu, juos pasitiko pranešėja ir 44 metų vyras, kuris neigė namuose laikantis nelegalius rūkalus. Nepatikėję vyro pasakojimu, pareigūnai apžiūrėję butą, paiešką pratęsė daugiabučio namo bendrojo naudojimo laiptinėje. Atidžiai apieškoję patalpas, antrojo aukšto balkone, trijose kuprinėse, pareigūnai aptiko pažeidėjo jau spėtas paslėpti cigaretes, kurių iš viso buvo 4160 vienetų.

Anksčiau už disponavimą kontrabandinėmis prekėmis nebaustas vyras, į tris kuprines buvo pridėjęs įvairių rūšių baltarusiškomis banderolėmis ženklintų cigarečių: 104 pakelius cigarečių „FEST”, 58 pakelius – „MINSK” ir 46 pakelius – „NZ”.

Kaip pareigūnams pasakojo telšiškis, cigaretes pigesne kaina nei parduotuvėse, iš nepažįstamo asmens jis įsigijo Klaipėdoje, savo ir žmonos reikmėms. Šįkart bandymas sutaupyti, privers gerokai patuštinti piniginę. Pagal Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos nustatytą cigarečių muitinę vertę, privalomus sumokėti mokesčius ir vertę, rasta kontrabanda siekia 549,12 eurų. Tad už pažeidimą, pagal Lietuvos Respublikos Administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 3 d., teisme bus sprendžiamas vyrui teksiantis sumokėti baudos dydis, kuris gali siekti nuo 1448 iki 2896 eurų. Iš pažeidėjo taip pat konfiskuotos visos balkone rastos cigaretės.

Pareigūnai gyventojų prašo, turint informacijos apie disponavimą akcizinėmis prekėmis, informuoti Telšių apskr. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnus, tel. (8 444) 60343, pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 444) 60345, el. paštu: telsiuvpk.bud@policija.lt arba atvykti į policijos komisariatą, Karaliaus Mindaugo g. 1, Telšiuose.

Telšių apskr. VPK informacija