Nauji vartai į Vokietijos rinką

0
55

Prieš kelias dienas IT įmonė UAB BAIFOTEKA pranešė pabaigusi vokiško paslaugų portalo FLIPEK.NET paruošimą, kuris kartu su APUOKAS.LT taps vartais tarp  Lietuvos ir Vokietijos verslininkų.

Šiuo projektu siekiama palengvinti verslo partnerių bei klientų paiešką minėtose šalyse.  Apie naujas galimybes projekto vykdytojai pasakoja:

„Šiandien jau yra galimybė surasti savo klientus ar verslo partnerį iš Lietuvos ir Vokietijos paprasčiausiu būdu – įdedant nemokamą skelbimą. Pasiskelbus Apuokas.lt (www.apuokas.lt) portale, šis skelbimas, jei atitiks kalbos kriterijų, bus patalpintas taip pat į vokiškąjį portalą – Flipek.net (www.flipek.net). Tokiu būdu skelbimai keliaus tarp dviejų šalių ir juos skaitys tiek vokiečiai, tiek lietuviai.  Be abejo, jei žmogų domina tik Lietuvos rinka, jis gali paprasčiausiai įdėti skelbimą lietuvių kalba. Lygiai taip pat veikia Flipek.net – vokiečio, kuris domisi Lietuvos rinka, įdėtas skelbimas bus matomas ir Apuokas.lt portale.  Ateityje sieksime, kad skelbimai būtų automatiškai ne tik įdedami, bet ir išverčiami į atitinkamą kalbą“.

Tokiu būdu lietuviai turės galimybę savo įvairias paslaugas reklamuoti ne tik plačiai Lietuvos, bet ir Vokietijos auditorijai.

Pasak portalų reklamos skyriaus vadovo Mato Briliaus, kuriant šią sistemą nebuvo pamiršti mažai kompiuteriais besinaudojantys žmonės: „ Abi svetainės yra labai funkcionalios, bet išlieka paprasto, aiškaus dizaino, todėl jomis naudotis yra patogu visiems. Nereikia pamiršti, kad šie portalai skirti būtent paslaugomis besidomintiems žmonėms, todėl tikimės pritraukti tikslinę auditoriją.

„Šiuo metu ši dviejų portalų tarp dviejų valstybių sistema tik įsibėgėja, tačiau tikimės, jog per artimiausią laiką ji lietuviams taps pagrindiniu įrankiu ieškant verslo ryšių su vokiečiais, kuriems mes taip pat esame įdomūs. Džiaugiuosi, jog mes esame pirmieji, pateikę Lietuvai sisteminį sprendimą, stiprinantį ryšius su Vokietijos visuomene. Tikiuosi, žmonės pilnai išnaudos šių vartų tarp klientų bei tiekėjų privalumus. “- kalbėjo UAB BAIFOTEKA atstovas.

Šią, kol kas pirmąją tokią sistemą tarp Vokietijos ir Lietuvos, galite aplankyti ir ja pasinaudoti šiais adresais:

www.apuokas.lt – skirtas lietuviams bei www.flipek.net – vokiškai kalbantiems žmonėms.

Telšių.info