Pareigūnai rado į Telšius dirbti atvykusį lenką apšvarinusius telšiškius ir atimtus daiktus

0
27

policijaPraėjusiųjų metų lapkričio 28 dieną, į Telšius dirbti atvykęs 21-erių Lenkijos pilietis buvo nemaloniai sutiktas vietinių gyventojų. Apie 21.00 val., užėjęs į parduotuvę ir nusipirkęs du butelius alkoholinių gėrimų, vyras sutiko du jaunuolius, su kuriais, neįtardamas nieko blogo, pasuko kartu išgerti.

Trijų vyrų kompanijoje išgėrus butelį degtinės, lenkas norėjo grįžti į viešbutį, tačiau kartu buvę nepažįstamieji primigtinai prašė dar vieno butelio alkoholio. Šiam atsisakius tęsti išgertuves, telšiškiai butelį nusprendė atimti jėga. Po smūgių į įvairias kūno vietas, Lenkijos pilietis liko be striukės, kurios kišenėse buvo butelis degtinės, mobiliojo ryšio telefonas ir piniginė su pinigais (apie 100 eurų) bei asmens dokumentais.

Apšvarintas Lenkijos pilietis svečioje šalyje sunkiai dėstė įvykio aplinkybes, tačiau vertėjo pagalba atkūrus to vakaro įvykių eigą, situacija pareigūnams tapo aiški. Žinodami trijulės judėjimo kelią ir visiškai neturint informacijos apie įtariamuosius, pasitelkus vaizdo stebėjimo kameras ir kitas priemones, buvo nustatyti ir atpažinti galimi įtariamieji.

Nustačius ir suradus 19-likos ir 25-erių metų telšiškius, įtariamus įvykdžiusius nusikalstamą veiką, pareigūnams pavyko rasti ir iš Lenkijos piliečio atimtus daiktus: striukę, mobiliojo ryšio telefoną, asmens dokumentus. Visi daiktai bus grąžinti šiuo metu gimtojoje šalyje esančiam savininkui, kuris Žemaitijos sostinę artimiausiu metu vėl aplankys.

Anksčiau teistam, policijai žinomam 25 metų ir su teisėsauga reikalų dar neturėjusiam 19-mečiui, pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 180 str. (Plėšimas) 1d., gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Telšių apskr. VPK informacija