Pareigūnai vairuotojams priminė riboto stovėjimo laiko aikštelėse reikalavimus

0
31

rps20161115_075510Telšių mieste, kai kuriose dažnai vairuotojų lankomose automobilių stovėjimo aikštelėse įrengti kelio ženklai, ribojantys automobilių stovėjimo laiką. Nors praėjo nemažas laiko tarpas ir vairuotojai turėjo galimybę susipažinti su kelio ženklais ir įsisavinti jų esmę, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebi, kad vairuotojai vis dar nelinkę jų paisyti.

Policijos pareigūnai dar kartą akcentuoja, kad aikštelėse, kuriose automobilių stovėjimo laikas yra ribotas, vairuotojai, palikdami transporto priemonę, matomoje vietoje, privalo palikti užrašą, kuriame būtų pažymėtas stovėjimo pradžios laikas. Pirmadienio popietę aplankę automobilių stovėjimo aikšteles, pareigūnai pastebėjo, kad vairuotojai šių kelio ženklų paisyti nelinkę, nes tik viename iš visų parkuojamų automobilių aptiktas užrašas su stovėjimo pradžios laiku.
Vykdytos akcijos metu sutikti Kelių eismo taisykles pažeidę vairuotojai tikino nežinoję apie būtinybę pažymėti stovėjimo laiko pradžios. Todėl pareigūnai, nesiekdami eismo dalyvių nubausti, o tik norintys juos įspėti, už kiekvieno automobilio valytuvo paliko informacinį užrašą, atkreipiantį vairuotojų dėmesį į automobilių parkavimo reikalavimą. Pareigūnai taip pat pabrėžia, kad šis automobilių statymo reikalavimas negalioja skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele pažymėtoms transporto priemonėms.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ragina vairuotojus būti atidžiais, paisyti kelio ženklų ir nepažeidinėti Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Ateityje, pastebint, kad vairuotojai ir toliau elgiasi neatsakingai, bus imamasi griežtesnių priemonių jiems įspėti.

Aušra Blaževičienė
Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė